Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek nagy autó az Audi...

Szerintetek nagy autó az Audi A6? Felesleges lenne egy ilyen autó a mindennapokra?

Figyelt kérdés
2006-2007-es évjáratúakat nézegettem. 224 le. Ha esetleg találok kisebb motorosat is,az sem baj,de többségében v6 van. Vagy e A4-el jobban járnék?
2017. jún. 17. 12:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pont ilyenem volt 2007-es, 3.0 TDI. Azelőtt A4-esem volt. 192 cm vagyok, és az A4 bizony szűkösnek bizonyult. Főleg 2 gyerek + feleséggel. A hátamhoz egy felnőtt kényelmesen nem tudott beülni, ha magamnak kényelmesen állítottam be az ülést. De ha egyedül is mentem, egyszerűen zsúfolt az egész, az A4 bizony egy kicsi autó.

Az A6-nál ilyen gondok nincsenek, kellemesen tágas. És ha érdekel a véleményem, akkor V6-os motorral vedd, az illik bele. A6-ba nem illik a 2.0, gyenge is vele.

2017. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!