Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » HondaXR motorom szeretném...

HondaXR motorom szeretném supermoto-s átalakítást, milyen kerekek jók bele?

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
hello, mekkora xr? nekem 650 van és most tavasszal alakítottam át supermotová. Attól függ milyen széles gumit akarsz és akkor olyan széles felnit vegyél, azt hogy milyen kerekek jók bele azt nem tudom mert én találtam eladó szetet neten ami jóvolt 400és 650-eshez, de a lényeg a kerékagy! ugye a féktárcsák és a hátsó lánckerék pozíciója miatt. Ennek kell passzolnia utána márcsak a távtartó kell a tengelyre ami a villa és kerékagy közötti távolságot 'hézagolja' ki
2017. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ok, megoldódott hiszen a legegyszerűbb átküllőztetni az eredeti tengelyre az új felnit.. ezt a megoldást választottam mert ez a legprofibb, nem kell közdarabokat maszekolni, gyártani
2017. jún. 28. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!