Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig érdemes várni az autós...

Meddig érdemes várni az autós oktatóra?

Figyelt kérdés
2 hete lett meg a KRESZ vizsgám, aznap hívtam az autósiskola által ajánlott oktatót ill. fizettem be az első 10 órát. Az oktató azt mondta, hogy egy hét, mire megkapja a vezetési kartont (máshol 2 napot láttam erre, szóval már ez gyanús...), és utána hívni fog. Nem hívott. Én mindent megértek, de ha nem ér rá, akkor miért vállalt el? Nem ő tesz nekem szívességet, ez egy szolgáltatás, amit ráadásul előre kifizettem. Ti meddig várnátok/vártatok?

2017. jún. 20. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel, hogy mi a tök van.

Ha nem veszi fel, vagy nem ad értelmes választ, akkor átmész másikhoz.

2017. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég nagy a szórás, a 2-3 hetes várakozás még vidéken sem rendkívüli, Budapesten meg vannak, akik hónapokat várnak a gyakorlat elkezdésére.

Nem is az a kérdés, hogy a 2-3 hetes várakozás sok-e (nem), hanem az, hogy milyen rendszerességgel lesz alkalmad a gyakorlásra.

Az már nagyon nem mindegy, hogy hetente tudsz gyakorolni, vagy több hetes kihagyásokkal.

Még ennél is fontosabb, hogy az adott oktató milyen pedagógiai érzékkel rendelkezik, lehet szigorú a jó oktató, de ha bunkó, akkor gyorsan megutáltatja nem csak magát, de a vezetést is.

Ezért is ajánlott lenne a tanulónak keresni megfelelő gyakorlati oktatót, nem rábízni az iskolára.

2017. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én amikor motorra vizsgáztam a rutinpályán levezettem a kötelező óraszámot azt mondta az oktatóm majd hív,ha lesz a vizsga.Eltelt 1,5 hónap akkor szólt,hogy 2 nap múlva vizsga természetesen meg is buktam mivel fogalmam nem volt már róla milyen irányból kell kerülni a bójákat.
2017. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bármit megtehetnek, mert hiánygazdálkodásba esnek..ha túlkínálat lenne, akkor menne minden, mint a vihar...de addig?


nem szabad telefonálni, hanem be kell ballagni oda, ahol/aki ajánlotta-intézte.

ott kell panaszt tenni, a körülményekhez képest kulturáltan.

ha hablatyolnak valamit, akkor keress másik iskolát(bár az sem lesz jobb)

2017. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül felhívtam az oktatót, azt mondta, nem kapta még meg a vezetési kartont - iskola hibája... Erre kicsit mérges lettem, így azonnal adott időpontot (mára), ill. ő intézi a papírmunkát. Egyelőre úgy tűnik, vele nincs baj, csak a sulival (az adminisztrációjuk eddig sem volt zökkenőmentes). Azért remélem, nem kell váltanom így már.
2017. jún. 22. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!