Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyat tapasztalt már valaki,...

Olyat tapasztalt már valaki, hogy a check engine felírat folyamatosan világít?

Figyelt kérdés

Van millió hibalehetőség, de mindnél más és más felvillanás van ami időtartamtól és gyakoriságtól függ.

Minden tökéletesen működik, de gyújtáskor ez az egy felirat nem alszik ki egy pillanatra sem.


2017. jún. 20. 23:14
 1/6 crudy ***** válasza:
Igy van, van millio hibalehetoseg. A check engine motorhibara utal es szervizbe kene menni kiolvasni a hibatarolot mert rengeteg hibanal csak annyi a visszajelzes h eg a lampa. Ennyibol senki nem fogja megmondani foleg h azt se tudjuk milyen autorol van szo. Az enyembe ha jol emlekszem kettes gyujtason allo motornal folyamat eg de ott nem hibat jelent.
2017. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kérdés nem az volt, mi lehet a hiba, hanem hogy tapasztalt-e mrá ilyet valaki.


Én például igen, tapasztaltam.


Szívesen.

2017. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én azt hittem, hogy ilyen nem fordulhat elő, csak a felvillanós történet.


Azért nem írtam konkrét autót, mert nem egy gyakori típusról van szó.

2017. jún. 21. 09:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, normálisnak is mondható. Nagyapámnak évek óta ég például a Matizban, mióta a gyújtáskapcsolóval buheráltak, mivel rendes gyári gyújtáskapcsolót nem sikerült találni hozzá.
2017. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gyújtáskor nem is alszik ki, csak amikor a motor már jár. Ha a gyújtástól a leállításig világít, el kéne vinned a szervizbe, hogy olvassák ki a hibakódot. Nem mindegy, hogy valami elkoszolódott légtömegmérő, vagy valami komolyabb hiba az okozó.
2017. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
talán szerelő?
2017. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!