Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet a legolcsóbban B-s...

Nikolas Kidman kérdése:

Hogy lehet a legolcsóbban B-s jogosítványt szerezni?

Figyelt kérdés
Ofa képzésen lehet?

2017. jún. 21. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenből azonnal átmész, nem kell pótvizsga, plusz óra.
2017. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogyan az első válaszoló mondta. De megjegyezném még azt hogy nem feltétlen a legolcsóbb megoldás a legjobb. A nagyobb autósiskolákban általában olcsóbbak a tarifák, mivel méretgazdaságosan tudnak működni, azonban egy oktatónak sok tanítványa van, és gyakran csak heti 1-2 alkalommal lehet elmenni vezetni. Valamint az átfutási idő is hosszabb lehet a sikeres kresz vizsga és a gyakorlati órák elkezdése között. Illetve nekem személy szerint rossz tapasztalatom van az oktatókkal kapcsolatosan is, nem fordítanak kellő figyelmet az emberekre. De persze ha van ismerős, vagy valaki ajánl egy jó oktatót akkor nincs gond. De ez a legfontosabb hogy az oktatód jó legyen, türelmes és segítőkész. Éppen ezért én egy kisebb autósiskolában végeztem az egész procedúrát, ahol ismertem az oktatókat.
2017. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hogy nem buksz meg?
2017. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt az irokézektől kell kérdezni. Nekik vannak olyan beszerzési forrásaik, ahol még írástudatlanok is kapnak jogsit.
2017. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Fúú.

Tényleg nem arra számítottam hogy egy normális válasz érkezik csak.

lehet hogy én tettem fel rosszul a kérdésem.

Úgy értem az olcsót hogy pl régen a katonaságnál meg lehetett szerezni ingyen a jogsit. Vagy most a kamionos képzést támogatják az OFA nál. Valami hasonló válaszokat vártam, nem az egyértelmű "nem kell megbukni" válszt.

2017. jún. 22. 13:47
 6/7 veterán vas ***** válasza:

"...régen a katonaságnál ingyen...."

Mit szólnál ahhoz, ha most valaki fölkínálná az alábbi lehetőséget:

költözz be egy laktanyába, 2 évig kedvedre katonásdit játszhatsz, megtanulsz menetelni, fegyvert szétszedni, krumplit pucolni, folyosót mosni, és egyéb qrva-hasznos dolgokat, mindezt azért, hogy ingyen legyen egy jogosítványod.

Nos? ;)

2017. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Valószínüleg vissszautasítanám.

De a hasonló megoldások érdekelnek, és ezt csak példának hoztam fel.

2017. jún. 23. 04:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!