Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit vegyek újnak és mit...

Mit vegyek újnak és mit vehetek bontóból esetleg felújítottat?

Figyelt kérdés
Klímát szeretnék beszereltetni utólag az autómban, az alkatrészeket én venném meg, az autóm egy 2001-es Skoda Fabia 14.Mpi (68 ló) AQW motorkód

2017. jún. 22. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy vagy lehetetlen vagy annyira drága lenne, hogy olcsóbb eladni az autót és venni egy klímásat. Tűzfalig kéne bontani a kocsit hozzá. (esetleg át is vágni ha gyárilag nincs)
2017. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Klímát utólag beszereltetni annyira nem éri meg, hogy inkább hagyod a fenébe az egészet. Alkatrészekből összerakni is több száz ezer Ft, akkor inkább add el az autód és vegyél helyette egy klímásat.
2017. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem fogom eladni az autót, mert megkímélt és amennyiért el tudnám adni nem kapnék ilyen állapotút, tudom hogy 200-300 ezer forint, de inkább ezt vállalom mint egy másik autót amit nem ismerek, kevés km-es, 10 évig még probléma nélkül használható lenne így, csak ez hiányzik belőle, köszi a választ azért!
2017. jún. 22. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor most, hogy túlléptünk azon, hogy anyagilag mennyire nem éri meg ugorhatunk arra a kérdésre, hogy nem lesz szerelő, aki bevállalja, mert akkora sz0pás van vele, hogy annyi idő alatt 10 másik autót megcsinálhatna amiért sokkal több pénzt tud elkérni.


A 2-300e meg egy igen optimista becslés. Én munkadíjra mondanék vagy 2 kilót, ha rendesen meg van csinálva.

2017. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 veterán vas ***** válasza:

A maradék hajadat fogod szálanként tépegetni, amikor a "jó állapotú-megkímélt" autódból a műszerfalat, kárpitot, fűtést, stb.-t a lakatostanuló egy laza mozdulattal kitépi, és a flexet nekinyomja a tűzfalnak.....


Ne próbálkozz!

2017. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, először is tudd meg, hogy a te autódban van -e klíma előkészítés. Vagyis a helye megvan -e. Ha nincs, azonnal felejtsd el. Ha véletlenül van, akkor nézz alkatrészeket. Bontóból szerintem nem sok mindent érdemes venned, mert sem a hűtő, sem a csövek, sem a kompresszor nem tuti, hogy frankó állapotú. Az összeg szerintem lazán lehet az autód értékének a 50-90 %-a is. Fabiából meg annyi van, nem létezik, hogy nem találsz szépet. Csak klíma nélkül az eladás lesz nehéz...Pláne most a kánikulában.
2017. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Van benne elore hely, szervizben kerdeztem, azt hogy ki csinalja mar van ember.
2017. jún. 26. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!