Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan zajlik egy motorcsere...

Hogyan zajlik egy motorcsere autóban?

Figyelt kérdés
Van egy Swiftem, vagy dugattyú hibás vagy főtengely hibás. Szerelő azt mondta, egyszerűbb és olcsóbb új motort tenni bele. Na de, nem tudom, hogy hogyan zajlik ez. Megveszem mondjuk sráctól a motort és a szerelő beleteszi, ennyi? Vagy papírozni is kell? Az nem túl drága? Ismerve a történéseket kis hazánkban..
2017. jún. 23. 21:10
 1/7 A kérdező kommentje:
8 szelepes 1995-ös Swift szóval típushiba a dugattyú hiba.
2017. jún. 23. 21:11
 2/7 anonim ***** válasza:

Első körben vedd elő a forgalmi engedélyt és olvasd le, hogy az "E" rovatban mi van beírva. Ha hosszú számsor, akkor a motorcserénél kell papírozni, ha csak egy rövid ún. motorkód, akkor nem kell az okmányiroda.


A motort nem csak úgy veszed, hanem rendes adásvételi írtok róla amire ráírjátok a motorszámot és tanúk is kellenek.

2017. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Papírozás sokott szokba kerülni, de ez alapvetően még egy egyszerűbb eset, csak annyi a lényeg, hogy azonos motor legyen mint amilyen benn volt, illetve papírokkal, bontóból vásárolt motor. Akkor nem lesz gond a papírokkal sem.
2017. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első! Mind a 4 autóm forgalmiban betű,szám kombináció van az E számsorban.. kinél van motorkód?
2017. jún. 23. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem már csak motorkódos a forgalmim. Kb. két éve már nem írják be a motorszámot!


1. voltam.

2017. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

8 szelepes 1995-ös Swift szóval típushiba a dugattyú hiba.


A szoknyatörés szokott előfordulni valóban, de az jó esetben javítható és nem kell a motort cserélni.

2017. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a hengert nem kínálja meg akkor valóban, de azért nem sűrűn szokta megúszni.
2017. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!