Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik akku sarut kell leszedn...

Melyik akku sarut kell leszedni ha 1 hétig áll az autó?

Figyelt kérdés
Valami leszívja az akksit, de menni kell dolgozni szóval nem tudom megjavíttatni vagy kideríteni. Addig akkor leszedném az akksi sarut, hogy ne merüljön le. Melyiket kell? Vagy mind a kettőt? Nem elég csak pl a negatívot és a pozitívot fennthagyni? Nem lesz baja a kocsinak vagy az akksinak?

2017. jún. 25. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
pozitivat szedd le.
2017. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Leszedéskor mindig a negatívval illik kezdeni, neked is elég csak azt levenni.
2017. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Csak a negatívot.
2017. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Negatívot, de biztosítsd a vezetéket, h állásában ne tudjon visszaugrani a saruhoz!

Milyen kocsi?

2017. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még valami: mielőtt leszeded az akku sarut nézz utána, hogy a rádiód kódos-e és meg van-e a kódja.
2017. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
skoda fabia 2002. Nem kódos a rádió, nem is a gyári van bent. Amúgy mi lenne ha mind a két sarut leszedném? Biztonságos ha a pozitív fent marad?
2017. jún. 25. 18:44
 7/9 veterán vas ***** válasza:
100%

Amikor leveszed a negatívot, megszünteted annak a lehetőségét, hogy bármilyen áramkor létrejöhessen.

Mi értelme lenne ezek után még más helyeken is megszakítani az elektromos csatlakozásokat?

2017. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
először a negatívat (ekkor hangosan mondanod kell, hogy Mi van negatív!?), utána a pozitívat is.
2017. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég a negatívat. Bár tök mindegy mert például nekem a pozitív jobban kézre esik. Én azt szoktam. Ha ívvel heggesztem a kasznit akkor viszont szigorúan a negatívot kell leszedni előtte, erre figyelj.
2017. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!