Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy átlag motorkerékpár hány...

Egy átlag motorkerékpár hány Watt többlet terhelést bírna el tartósan?

Figyelt kérdés
Egy 60-100W-os plusz elektromos fogyasztót szeretnék rákötni. Ez egy Honda CBR 125-ös motor, de ha bevállik a dolog akkor más nagyobb motorra is kellene raknom ugyan ilyen dolgot. Csak akkor menne a plussz elektromos fogyasztás ha jár a motor. Na az még egy jó kérdés hogy hogyan tudom megoldani hogy csak akkor mehessen ha jár a motor,de ezt inkább felteszem külön kérdésben.

2017. jún. 25. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Na az még egy jó kérdés hogy hogyan tudom megoldani hogy csak akkor mehessen ha jár a motor..."

Ez nem vészesen bonyolult. Relére kell kötni a fogyasztót, úgy, hogy a relé csak akkor kapcsoljon, ha a töltésjelző lámpa elalszik. Ez jellemzően indítás után alszik el, tehát a célnak megfelel a bekötés.

2017. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van,ez nekem eszembe sem jutott! Köszönöm!

Már csak a fő kérdésre kellene valami megfejtés

2017. jún. 25. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!