Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Peugeot 307?

Első autónak Peugeot 307?

Figyelt kérdés

Első autómat venném, csomó ember azt mondj, hogy francia autót ne. Az a helyzet, hogy a 10-15 éves autók közül ezek a leginkább az én pénztárcámnak valók 500-800 ezer ft plusz átírás és egyéb költségek. Érdemes ebben gondolkodni?

Köszi a válaszokat!

23F


2017. jún. 26. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó állapotban akár még jó is lehet.

De ha városban használnád főleg akkor csak benzin...

Csábítóan hat a 6 liter ,de nem éri meg.

2017. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, nézegetek még 1-es focusokat hasonló évjáratban/km-el. Nemtudom, hogy melyik lenne jobb választás, vagy inkább csak az állapot számít, nem a márka.
2017. jún. 26. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Fordot én személyesen nem ismerem. Az elmúlt időszakban volt egy pár Peugeot-om. Először 307-esben kezdtem. Jó autónak mondják, ettől függetlenül nekem nem jött be. A vezetése nem volt valami jó. Utána jött a céges 308-as. Nem ismertem az előéletét, de kb. hetente adtam le szervizbe, minden baja volt. Utána vettem magamnak egy 205-t. Nem volt jó állapotban, de felújíttattam egy kicsit. Eddig a három közül ez a kedvencem. Nagyon karakteres, hangulatos kis autó. Fogyasztása igaz nem a legjobb, de ezt leszámítva ideális a számomra. Francia autók közül még nem ültem olyanban, amiben ennél élvezetesebb lenne a vezetés.
2017. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

307-ből az 1.6 benzin az kb pont jó motor.

Még a mocskos prince motorok előtti jó kis közvetlen szívócsőbe bepislantós :)

Azt a kis kasztnit pont jól rángatja.

De a benzines focusok is teljesen jók lehetnek,ha nem neppertől veszel :) igaz többet is esznek.

De 8 v 10 liter... Városban tökmindegy,600 ft differencia 100-on.

Nem tétel.

800e forintba még az 1.6 vagy 1.8 (sima !nem turbó) Leon-t tudom ajánlani.

2017. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2017. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!