Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg nem lehet baseball...

Tényleg nem lehet baseball ütő a kocsimban, mert fegyvernek minősül?

Figyelt kérdés

Dinnye vásárlás után a bolhán mentem át a kocsimhoz vettem ott 1 baseball ütőt (régi fa,dísznek) mondom otthon felujítom kicsit és dísznek tökéletes lesz.

Bedobtam a hátsó ülésre ,igazoltattak ,megkérdezte a pali,hogy miazott.

Mondtam a sztorit.

"számla?" mondom nem.

azt mondta oké ,de ezt rendesen elcsomagolva szállíthatom max,mert így fegyvernek minősül.


2017. jún. 26. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha a rendőr azt mondja, hogy nem lehet így szállítani, akkor minek kérdezed meg itt is? Majd Pisti bácsi jobban fogja tudni.
2017. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Pedig felületesen tájékoztatott a rend éber őre. Nem minősül fegyvernek, maximum "közbiztonságra különösen veszélyes eszköz"-nek. Viszont elárulok egy érdekes dolgot: Én vadászom, és bármilyen hihetetlen, szoktam vadászfegyvert autóban szállítani. Ha valami fegyvernek minősül, hát akkor az annak! És tekintettel arra, hogy teleportálni nem tudom, bizony néha előfordul, hogy autóval kell szállítanom. Tokban, tehát "elcsomagolva", de nem attól számít fegyvernek egy tárgy, mert szabadon van, vagy szatyorban. :-)
2017. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagy kaland :D

Minket 4 éve megbüntettek mert horgászatra vittünk Machete-t.

Mert dzsungelen kellett keresztbevágni magunkat :D

és "gyenge kifogás" néven elutasította azt hogy mondtuk horgászni voltunk : fél kocsi horgászcuccal,és 2 db 10 kg körüli harcsával.. :D 50e szabálysértés miatt :)

2017. jún. 26. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Óóó persze, és a múltkor mikor egy nagy késszettet vittem az autóban + egy hatalmas húsvágó bárdot, az mi volt? :))
2017. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A páromat egyszer megbüntették és elkobozták tőle a díszkatanáját (mondjuk viselte egy vasútállomáson). X centis penge, írták. Penge. Egy merőkanálnak több éle van, mint annak, extrém tompa volt. Azt gondoljuk, megtetszett az egyik zsarunak...

Nem tudom, hivatalosan, jogilag igazuk volt-e, el tudok képzelni érdekes jogszabályokat és törvényeket, de attól függetlenül elég fura volt. Főleg a penge kitételen akadtam fent, mivel az szerintem semekkora sem volt neki.



Azt speciel nem értem, hogy az, ha berakod egy dobozba a baseballütőt, mitől jobb...

2017. jún. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Es mi van akkor ha hidraulika csoveket szallitasz? Arra mit mond a diszno?

Mert ha azzal hatba huzom nem kel fel tobbet az biztos.

Vagy mi a helyzet a bicikli lanccal? Folytassam? Toltotoll? Pohar viz?


Ne viccelodjunk, egy merges kalapos gombaval kiirtanam a fel vilagot :)


Penz beszel(onigazolas) En meg ugatok :)

2017. júl. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!