Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora baj lehet ha 14...

Mekkora baj lehet ha 14 evesen 125 os motort vezetek jogsi nelkul es elkapnak?

Figyelt kérdés

Mit tehetnek ilyenkor,mekkora penzbuntetest kaphatok stb..

Valaki tudna segiteni?

Motort rohadt jol vezetek 7eves koromtol vezetek 50 est csak eddig videken ahol nem volt sok rendor...

De most koltoztem fel Budapestre ahol annyira nem merek 125ccm es motorral kozlekedni mert nem tudom mekkora buntetest kaphatok...

Elore is koszonom mindenkinek!😄✌



2017. jún. 27. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Drágám ... A pénzbírság a legkevesebb gond, eltiltanak a vezetéstől jo par évig , ergo a jogsit nem tudod majd letenni akkor sem mikor mar a korod megengedné... A szüleidet is megbüntethetik mivel kiskorú vagy es ok felelősek erted!!

Teso ez nem játék! Hiába tudsz vezetni, azt pont lesz4rják a rendőrök ha elfognak!

2017. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor megoldom hogy ne kapjanak el es kesz
2017. jún. 27. 12:08
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerűbb lenne levizsgázni, nyári szünetben eljársz és még ősszel meglehet.
2017. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A pénzbírság a legkevesebb.

Ha kárt okozol, akkor te (vagy a szüleid) fogják állni a kárt, a biztosító nem fog fizetni semmit.

Ez meg ugye bármekkora összeg lehet.

2017. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig most pont ráálltak a rendőrök az 50ccm feletti motorok szúrópróbaszerű ellenőrzésére. Felénk volt egy halálos baleset, és kiderült a srác nem is vezethette volna azt a motort, ekkor állították rá a yardokat a témára.
2017. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

A kérdező kommentje:


Akkor megoldom hogy ne kapjanak el es kesz


Ahogy azt Móricka elképzelte. Csak lesz ám sírás otthon, amikor Apu-ért jönnek a rendőrök, mert a hülye kölyke nem elég, hogy jogosítvány nélkül vezetett egy más nevén lévő motort (mivel te ugye nem köthetsz rá biztosítást lévén nincs jogsid), de még el is menekült a rendőrök elől, ne adj isten kárt vagy balesetet okozott. Apu meg fizethet és megy a hűvösre, rád meg vár a családsegítő. Nagy móka lesz!


Tedd le az SMKP jogsit és ücsörögj még az 50-esen 1,5 évet, aztán letehted az A1-et is.

2017. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

"Motort rohadt jol vezetek 7eves koromtol vezetek 50 est csak eddig videken"


A korabbiakhoz ennyit meg hozzafuznek:

Videken nem nagy muveszet "jol" vezetni.

Budapest picit mas.

2017. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Motort rohadt jol vezetek" na az ilyen emberkkel ne hozzon össze a sors. Mezőn betudtad rakni sebességbe fater simsonját és sikerült egyenesben (esetleg még kanyarban is 😁) húzni a gázt? A forgalom más tészta:)
2017. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Motort rohadt jol vezetek"

Az ilyeneket szoktam majdnem kivasalni, amikor jobbról előznek.

2017. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem ugy ertettem azt hogy nagyon jol motorozok hogy 150 elozok stb..

Arra hogy megszoktam a motort mar a 125 os et is ertek hozza szetszerelni karbantarti tudom...

2017. jún. 28. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!