Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti vezetnétek külföldi kútig...

Ti vezetnétek külföldi kútig kb. kéthetente 190-200 km-t 2500-3000 Ft megtakarításért?

Figyelt kérdés
Az 6-12 ezer Ft / hó, attól függ hány alkalom egy hónapban.

2017. jún. 27. 12:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
oda-vissza összesen értem a feltüntetett távot...
2017. jún. 27. 12:45
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs arra semmi dolgom, akkor csak ezért nem.
2017. jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Elmegy vele 3-4 óra, amortizálódik a kocsi, nem éri meg.


A 3000-ben már benne van amit elhasználsz közben?

2017. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, akkor csak 1.5-2 óra.


Hát, még így is határeset. Nekem nem érné meg.

2017. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem. Inkább nézz meg otthon egy filmet ezalatt az idő alatt, vagy menj el sörözni a haverokkal. Azért a te időd is pénz. Persze ha ez a szórakozásod, hogy vezetgetsz akkor az más téma.
2017. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert 200 km belemegy az autóba csak ezért, ami nem kevés, plusz egy rakás üzemanyag kell azért, hogy eljussak odáig meg vissza, meg aztán lehet még a határnál is csomót kell várni. Meg lehet útközben megbüntetnek valamiért, és akkor oda az eégsz nagy megtakarítás.
2017. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kinek mi éri meg jobban, illetve kérdés melyik határig. Ha az osztrák határ és 200km az oda-vissza út akkor én gondolkodás nélkül. Illetve hogy ne kelljen annyiszor kimenni 1-2kannát is vinnék magammal.

Én még csak 1x tankoltam osztrákban, de érezhetően sokkal jobb az alap gázolaj odakint mint itthon az összes prémium evo neo meg a többi.

2017. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A lényeg kimaradt.

Azt számold ki, hogy ennek a 200kilométeres útnak az üzemanyag költsége mennyi, megéri-e egyáltalán.

Ebbe természetesen az időt is kalkuláld bele, ha nem más hasznos tevékenység rovására jársz tankolni, esetleg mást ivásárolni, akkor talán van értelme. Talán...

2017. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nyilván Ukrajnáról van szó...

A többi szomszédos országban kb. ugyanannyi az üzemanyag, azokkal nem tudna ennyit spórolni.


Ha tényleg Ukrajna, akkor pár doboz cigit is hozzál, úgy már talán megéri. :D Talán 4-et lehet fejenként.

2017. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 25km-re lakok az ukrán határtól, és éves szinten 1-2x ha átmegyek a szomszédba. Pedig nekem aztán igazán megérhetné, jóval többet takarítanék meg mint 2500-3000 Ft. Azonban gyakran előfordul hogy hatalmas a sor a határátkelőnél, araszolgatni kell, és a rövid kiruccanásból több órás várakozás lesz. Így csak akkor megyek ha nagyon ráérek + egyúttal akkor már be is vásárolgatok (élelmiszer, üdítő, stb).
2017. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!