Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra h gtc-ben hol van...

Opel astra h gtc-ben hol van a csomagtartó világítás kapcsoló?

Figyelt kérdés
Pontosan azt sem tudom hogy melyik a biztosítéka de én már mindegyiket átnéztem de a csomagtér világítás nem működik,ha valaki volt már hasonló helyzetben legyetek szívesek leírni
2017. jún. 27. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Újabb tipusokban gyakran a zárban.

Az izzót gondolom már nézted.

2017. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen az izzót már néztem,és már az ajtó zárról is néztem képeket de azon nem látok semmit hogy a világításhoz köze lenne csak a központi zárnak a vezetékei vannak rajta.2008-as évjárat
2017. jún. 27. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Can-busz vezérli. Így ha kiégett mondjuk az izzó és kicseréled nem fog rögtön világítani. Kell neki egy lecsukás-kinyitás, hogy felkapcsolja.

Ha így sem jó, próbáld meg levenni az akkusarut 10 percre! (Utána dátumot, időt újra be kell állítani és az elektromos ablakok végállásait újratanítani.)

2017. jún. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az izzó az jó,és nem működik.Hogy tudom beállítani a ablakemelő végállását és a idő beállítását?A segítségét előre is köszönöm.
2017. jún. 29. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Dátumot, időt a fejegység menüjében tudod beállítani. Áramtalanításkor ezt el szokta felejteni.

Az elektormos ablakokkal pedig azt kell csinálni hogy leengeded, közben folyamatosan nyomva tartod a gombot. Végállásban is nyomva tartod még 3-4 másodpedcig. Felhúzásnál megcsinálod ugyan ezt és kész is.


Áramtalanításkor resetelődik a can rendszer. Ezért ha a szoftver tiltotta le valamiért a csomagtér világítást, akkor ez után működnie kell.

Ha így sem jó, akkor valami "hardver" hiba lehet.

2017. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségét,de sajnos ez sem segített.Akkor már most csak a szerelő maradt.
2017. jún. 30. 16:39
 7/8 anonim ***** válasza:
"Opel Astra H Hungary" csoportban a facebookon kérdezd meg esetleg! Elég sokan fent vannak, hátha van valakinek valami ötlete... Még ez jutott eszembe.
2017. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2017. júl. 2. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!