Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak én sokallom, hogy ilyen...

Csak én sokallom, hogy ilyen 650-es blokkokkal szerelnek szinte minden motort?

Figyelt kérdés

Most egy kis ötvenes Rieju endurom van és később szeretnék nagymotoros jogsit csinálni. Nézegettem olcsóvv, használt túra, ill. sport motorokat de mind ilyen 600-700 vagy nagyobb blokkal van szerelve.


Csak szerintem feleslegesen sok? Egy 200-250-es nem lenne elég? Nem versenyezni akarok én, hanem kényelmesen, a sebességhatárokat betartva eljutni A-ból B-be. Szerintem egy ekkora motor még veszélyes is...


2017. júl. 2. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Csak te sokallod. ( Az "ilyen 650-es blokk" részt nem tudom értelmezni )


2. Ha neked sok, vegyél kisebbet, van választék. Fogadd el, hogy másnak másabb igényei és elvárásai vannak egy motorral szemben. ( Legyen az akár sport, túra, chopper, krossz stb ). Sajnos azzal nem tudunk mit kezdeni ha te nem találsz kedvedre valót motort :"Nézegettem olcsóvv , használt túra, ill. sport motorokat de mind ilyen 600-700 vagy nagyobb blokkal van szerelve. " A fent említett típusokban van új és használt is kisebb köbcentis gépek.


3. "Szerintem egy ekkora motor még veszélyes is..." Szerintem a felesleges kérdéseket gyártó ember a gyakori kérdéseken sokkal veszélyesebb motoron, mint az átlag ember.

2017. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kötekedő ember meg még veszélyesebb...
2017. júl. 2. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kötekedés. Kevered a szezont a fazonnal. Feltettél egy kérdést, kaptál egy választ.
2017. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jól van.
2017. júl. 2. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy 200-250-es motort majd próbálj ki egy 600-700-ast. Aztán rá fogsz jönni, miért nem gyártanak kis motoros túragépet: mert a túrázáshoz gyenge.
2017. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!