Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Megane 1.9 dti megéri?

VSzabolcs kérdése:

Renault Megane 1.9 dti megéri?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás elött állok. Kinéztem magamnak egy autót (Renault Megane 1.9 dti 1999) de nem tudom jó e mer átlagosan hosszú távra kéne, legyen ereje és lehessen pakolni is. Ezek a feltételekkel kerestem és találtam. Véleményt szeretnék kérni tapasztalotból(nem pedig a "franciát ne vegyél") jó autó, lehet hajtani, jo a teherbírása,fentartása(gondolok szerelésre is, mennyit kell szervízbe vinni)?

2017. júl. 2. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek a motorok vannak a Mitsubishi Carismában, Volvo V40-ben is, F8QT a motorkód.

Régen nézegettem ezeket a Renault 19-esekkel is, de végül nem mertem megvenni, mert gyanúsan sok hengerfejes volt közöttük. Valamiért.

2017. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a gyors választ
2017. júl. 2. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Mond neked valamit az, hogy Lucas Epic adagoló?

Vegyél egy ilyen megane-t, majd fog...de a torziós rugózás fogalmát is hamarosan meg fogod ismerni vele.


Ha jót akarsz magadnak, nem veszel ilyen autót. Ha öreg dízelt akarsz, akkor Isuzu motoros Opel, vagy bármelyik 1.9 Sdi/Tdi motoros autó a VAG csoportból (Audi, Seat, Skoda, VW)

2017. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szét nézek mer a kiteriumoknak meg meg kéne felelnie
2017. júl. 3. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!