Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Német vagy Japán autó?

Német vagy Japán autó?

Figyelt kérdés
véleményem szerint a 0-10 éves autókból a németek a legjobbak, DE engem az érdekelne, hogy 2000-es években (1995-2005) milyen autók a legjobbak? Nem sima közlekedőeszközt szeretnék venni hanem egy Autót amit élmény vezetni(persze nem toyota supra mert az draga ) de 2 millio forint alatti kocsikra gondolok. Csak szerintem voltak a japánok messze a legjobbak, a 2000-es évek kocsijai gyártásában?

2017. júl. 3. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Németem sosem volt, de a 2003-as utolsó generációs Mazda 323 BJ-met élmény vezetni. Vegyél egy 1.6-os benzinest vagy 2ezres GT-t csak az ritka. Futómű,váltó,motor,kormány és ülése isteni. Mindig a Pretty Woman jut eszembe, amit ott a Lotusról mondtak, hogy "befekszik mint cica a kanyarba".

Vagy vegyél egy MX-5-öt ha élményt akarsz.

Bár azt mondják a 2000-2002-es benzines Mazda 6 is nagyon el lett találva.

Németbe szerintem a 85-ös 6 hengeres Mercik az állatok csak már öreg kicsit...

2017. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kicsit erősebb autót szeretnék, nissan skyline R33 vagy subaru impreza.

vagy esetleg regebbi suprat. Harmadik autó lenne a terepjárom es a teljesen atlagos 4-es golfom mellé. fogyasztás nem érdekel, mivel kb 2-3x venném elő egy héten.(persze ne egyen 20 litert)

2017. júl. 3. 12:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Pl: t18 toyota celica 2.0 turbo 4wd, eclipse 3.0 4wd, esetleg lancer evo 8, ezek szobajohetnek ilyen arkategoriaban
2017. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor Subaru Impreza azok nagyon jók.

Csak kicsit érzékeny kocsi.

Másikat sosem vezettem...

2017. júl. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi értelme az ilyen általánosításoknak.

Mindegyik gyártónak voltak jobban és rosszabbul sikerült típusai.


Egyáltalán mit jelent neked az, hogy "jó"? Ami kényelmes? Ami jó ár/érték arányú? Ami olcsón szervizelhető? Ami gyorsan tud menni? Vagy mi?

2017. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Honda Accord 2.4-es benzines
2017. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös válaszoló leírtam, hogy hobbiautónak kéne direkt

írtam is hogy subaru impreza, vagy nissan skyline, ha neked ezekről a ényelem vagy az olcsó szervizelhetőség ugrik be akkor sajnállak. Nekem megbízhatóság, erő számít. meg a hangja. Én pl a bmw hangját nem szeretem


#6 nem szeretnék első kerekes autót venni

2017. júl. 4. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!