Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot Partner (/Berlingo)...

Peugeot Partner (/Berlingo) 1.6 mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Horgászautót keresek ,és eléggé ígéretes.

aránylag nagy hasmagasság,gyárilag kartervédő fémlemezzel,és fényszóró rácsos.

Tágas és szívó benzin.

Tudom francia de nekem csak dolgozni és horgászni kellene járni.Sok cuccom nem fér el a civil kocsimban,meg nem is akarom tönkretenni...


2017. júl. 3. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen autóban gondolkodsz, akkor ajánlom figyelmedbe a Renault Kangoo 4x4-et...
2017. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebből a kocsiból az 1,6 szívóbenzint még a franciák sem tudták elrontani... :-) ha más baja nincsen, szerintem megveheted. De amit az előttem válaszoló írt, az sem rossz.
2017. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ekkora homlokfallal esetleg városban jó az az 1.6, de a használt piac 90%-a úgyis 1.6-2.0hdi.
2017. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2004 1.6 berlingom volt. Sokat mentem vele pályán, 150 környékén el lehet vele járni, hosszuak a sebességek, szerettem, más motorral szerelt berlingok partnerek nem voltak ellenfelek:) kár hogy nem volt belölük 2 literes benzines.
2017. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!