Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? Melyik...

Milyen autót vegyek? Melyik márkát javasoljátok?

Figyelt kérdés

Első autómat szeretném használtan megvenni.7-800ezer Ft-ot tudok rászánni.Ketten használnánk a kisfiammal, főként városban, illetve közeli kirándulóhelyekre.Kis fogyasztású,klímás,max.10 éves, olcsó legyen az alkatrész, és benzinest szeretnék.

Nézegettem a neten, Opel Corsa,Chevrolet Matiz, Chevrolet Kalos,Peugeot 107, 206,Suzuki Swift, Mitshubishi Colt,Volkswagen Lupo,Citroen C2, ezeket találtam.


2017. júl. 4. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Megbízható autó ezek közül: OPEL Corsa, Suzuki Swift

A többit azért nem ajánlom, mert azokba kell alkatrész és szervízigényeik is vannak. Személy szerint a 3F-et kihagynám (Francia, Ford, Fiat).

VW, Mitsubishi-hez drága az alkatrész.


Suzuki a legjobb választás, egyszerű, igénytelen, nem kell költeni rá szinte semmit, ha igen, filléres alkatrészárakból megúszhatod. Ha nem jampizni kell az autó, akkor SUZUKI !

2017. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Szerintem is Opel vagy Suzuki, nekünk eddig csak Opeljeink voltak, nagyon strapabíróak, pedig sokat voltak használva. Nagymamámnak van Suzukija, kb 13 éves, de soha semmi baja nem volt még, pedig napi használatban van. Szóval nálunk ezek nagyon beváltak
2017. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Suzuki.

Nekem 20 éves swiftem van. Tökéletesen igénytelen és olcsó. Napi 2x30 km-t ingázok, plusz egyéb futkosások.

Ha kileheli a lelkét nálam majd sok év múlva, akkor új Ignisem lesz.

2017. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Seat Arosa
2017. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

"Személy szerint a 3F-et kihagynám (Francia, Ford, Fiat). "


Neked se volt még Fordod, mi? Nekem a 3. van (3 Focus, mindegyik generációbol 1), sogorómnak a 2 (egy focus, egy mondeo). A kötelező szervizeken kívül az ég világon semmi bajuk ls egyikhez se volt drágább az alkatrész, mint a többihez...csak úgy szólok, hogy nem szép dolog neten terjengő hírekre apellálni...

2017. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A franciát baráti körben nekem sem ajánlották.Férfiak mondták, ez lehet valami közhiedelem.

2017. júl. 4. 20:45
 7/12 A kérdező kommentje:
Még abban segítsetek légyszi, hogy kb. egy 10 éves autónál milyen kmóra állás nem túl sok?Tegnap baráti társaságban két pasi ezen vitatkozott, mikor nekem akartak tanácsot adni.Egyik szerint 100000 alatt, másik szerint,ami 200000 alatt van,az mind tuti vissza van tekerve, és agyonhajtott autó.
2017. júl. 9. 22:47
 8/12 anonim ***** válasza:
300 000 környékén bőven jók még.
2017. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Állapot alapján válasssz, ne km-re! A jólszervizelt 250e km-es bármilyen autóval jobban jársz, mint a páréves,széttaposott, gazdasági totálkárból feltámasztott, vagy a félmilláról százezerre visszatekert autókkal. A fordokból csak a benzinest, meg úgy általában a használtakból is. Dieselt hosszútávra vesz mindenki, eladni akkor szokták csak ha baj van vele.
2017. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. júl. 10. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!