Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek van esély erre?...

Szerintetek van esély erre? (autó vásárlás)

Figyelt kérdés

Autót szeretnénk vásárolni, szerintetek irreálisak az elvárásaink, vagy van esélyünk?

Kb. 200.000 Ft-ot szánnánk rá, 1997-nél ne legyen régebbi évjáratú és max. 250.000 km legyen benne. Működőképes legyen. + még annyi extra lenne, hogy semmiképp sem szeretnénk "kisebbségtől" vásárolni.

Nem hirdetést szeretnék feladni itt (nem akarok szabálytalan dolgot csinálni) hanem tanácsokra lenne szükségem. Ugyanis ez lenne az első autónk és nem igazán vagyok képben, az ismerőseinknek mindig sikerül olcsón autót venni, mi meg már hetek óta keresgélünk és sehol semmi. Nekünk vannak irreális elvárásaink?



2017. júl. 4. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A 200 rúgó nagyon kevés pénz autóra. Talán régi Swiftből sikerülhet összehozni valamit, ami még 1-2 évig kiszolgál.
2017. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a swift johet szoba... 2-3 evet meg elmennek
2017. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha pár hónappal évvel korábban írsz, elatam volna neked a kocsimat...

Hiába volt jó allapotban, amig be nem vittem 150 alá az árát fel se hívott senki....

Én kizártam a kereskedőket, azok persze vitték volna, de azokkal jobb nem szóba állni.

Küldetésed nem lehetetlen, de baromi sok autót meg kell nézned, a lefingott fost is ugyanúgy árazzák, mintha jó lenne.

2017. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből csak valami rozsdakupacod adnak.
2017. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz!

Nekünk meg marad a reményhal :D

2017. júl. 4. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!