Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerelesi hiba vagy hibas...

Szerelesi hiba vagy hibas alkatresz?

Figyelt kérdés
Sajnos egy hozza nem erto szerelohoz vittem az automat, levegos kuplung hibaval. Mondtam neki hogy cserelje le a fohengert es a munkahengert. A szerviz utan az auto jol mukodott, de azota mindig az indulast koveto kb fel ora autozas utan nem lehetett sebesseget valtani. Eloszor az egyes es a hatramenet ment el, majd a tobbi fokozat is. Elvittem masik szervizbe mert bennuk mar nem biztam, es ott visszacsereltettem a munkahengereket a regiekre, ami csak levegosodik. Viszont elobb utobb le kell cserelni ujakra. Csak nem tudom hogy az alkatresszel van e gond, vagy szerelesi hiba volt. Mert ha nincs gond az alkatresszel akkor a kiszedett munkahengereket tetetnem vissza, hogy ne kelljen ujbol megvenni. Mit szurhattak el a szervizben? Esetleg mas tipusu alkatreszt rendeltek? Vagy nem jol szereltek be?
2017. júl. 5. 17:27
 1/4 A kérdező kommentje:
A regi munkahengerek miota visszakerultek, azota ujbol jol mukodik, csak hat sajnos ez meg levegosodik, igy le kell oket cserelni.
2017. júl. 5. 17:30
 2/4 anonim ***** válasza:

"de azota mindig az indulast koveto kb fel ora autozas utan nem lehetett sebesseget valtani."


No és sehol nem láttál olajfolyást, nem fogyott a folyadék a tartályból. Mert ez folyadékvesztésre utal.


A levegősödés is azért szokott lenni, mert a főhengernél bejut a levegő.


Sajnos léteznek gyári hibás alkatrészek, de találgatni felesleges.

2017. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És persze csak a fő-,illetve a munkahengernél levegősödhet kézenfekvő...


Teis egy mekkmester vagy mega szerelőd is😂

2017. júl. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De te ertetlen. Az uj munkahengerrel jol mukodott, csak fel ora utan mindig hasznalhatatlan volt. A regivel meg hasznalhato ami most vissza lett teve. Csak ezt meg neha pumpalni kell. Akkor szerinted? Mekkmester.
2017. júl. 6. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!