Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az AM kategorias jogsi most...

Az AM kategorias jogsi most akkor mennyibe kerul?

Figyelt kérdés

Mert weboldalon 46500ft de amugy meg 76000ft amikor megkerdeztem az infromacios nocit... (csigaver)


Magyarazatok el nekem, hogy most ez hogyan is van kressz kulon veszik? Nem ertem


Ha esetleg budapesten tudtok valami olcsobb helyet AM jogsiz azt is irjatok, valaszotokat elore is koszonom



2017. júl. 5. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A weboldalon az orvosi alkalmassági (~7 kFt), elsősegély tanfolyam+vizsga (~ 6+6 kFt), nincsenek feltüntetve.
2017. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg még valami van, mert még így se jön ki. Lehetséges, hogy motorhasználati díj.


Sokkal olcsóbb nem lesz máshol sem.

2017. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem 80ezerbe volt mindennel eggyütt.
2017. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Unikornisszarv válasza:
Lehet hogy már késő ez a válasz de nekem ma volt az utolsó vizsgám. Nekem az egész 40.000Ft volt, de ehet hozzájőtt 7.900Ft Elsősegély vizsga, 36000Ft forgalmi vizsga és még 3600 rutin vizsga. Mivel buktam forgalmiból meg rutinból 1x-1x. Ezért az egész 2 bukással 54.400Ft volt.
2018. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!