Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha Simson S51-en csak gyűrűket...

Ha Simson S51-en csak gyűrűket cserélek, akkor attól újra járatós lesz?

Figyelt kérdés
50ccm. Henger dugattyú maradna a régi

2017. júl. 7. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme. Nem fog rendesen összekopni a hengerfal és a gyűrű. Hengert fúratni (hónoltatni), dugó + gyűrű csere. Aztán persze rendesen bejáratni.
2017. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy így való, és így szakszerű ezt csinálni. Itt most az a helyzet, hogy ez a motor még nem sokat ment kb 4-5ezer km-t mióta ezek el lettek rajt végezve. Álítólag jó erőben volt, csak egy idő után nehezen indult, Aztán a szakértő tulaj a végén már a hengernél matatott, és az egyik gyűrűt eltörte mikor levette. Aztán ezek után inkább nem nyúl hozzá, azért hozta át.Viszont költeni se nagyon tud rá, ezért gondoltam csak az új gyűrűk vételére, ha ez nem okozna problémát a motorban. Egyébként a nehéz indulást valószínű a rossz gyújtásoldali szimering okozta, azt cseréltem is, csak még ugye tesztelni nem tudtam :D
2017. júl. 7. 16:45
 3/5 anonim válasza:
Nyugodtan vegyél bele új gyűrűt nem tudom honnan szedik hogy nem fog összekopni ameddig nincs viszonylag nagy válla a hengernek nyugodtan lehet gyűrűt cserélni.
2017. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jaj kell járatni de közel sem annyit mint fúrás után 50-60 km bőven elég talán még sok is.
2017. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen a segítséget :)
2017. júl. 13. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!