Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rolls-Royce, Bentley vagy...

Rolls-Royce, Bentley vagy Maybach?

Figyelt kérdés
Melyiknek nagyobb a presztízse, melyik a kényelmesebb, gyorsabb, megbízhatóbb és melyiket nézi meg több ember?

2017. júl. 7. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint mindenképpen egy Rolls-Royce-nak. Ezt az autót mindenki a leghíresebb luxus/presztízsautóként tartja számon. Nyugodtan mondhatom, hogy ritka az a vidéki átlagember aki életében több Rolls-Roycet lát. A Bentley is szép és felcsillan a szeme a név hallatán annak aki ért az autókhoz. Egyébként nem egy különösen feltűnő autó, nem sokan ismerik fel az utcán, még kevesebben gondolnak bele, hogy hú ez egy Bentley volt, előbb egy 911-es Porschera kapják fel a fejüket mintsem egy Continentalra. A Maybachot is alig ismerik mivel egy átlag városi nincs hol ilyen autókkal foglalkozzon. Kevésbé éles és szakértő szemek előtt is az csak egy S Mercedes. Vagy annyi, hogy húú ez meg milyen Merci volt. Akik pedig ilyen körökben mozognak, hogy ilyen autójuk legyen azok számára is inkább egy Rolls-Royce a befutó, Josh Cartu is nemrég rendelt egy 2018-as RR-t. Nyilván minden márkának megvannak a hívei de nagy általánosságban is inkább a RR.
2017. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt még elfelejtettem, hogy gyorsaságra egyértelműen a Bentley ami a motorsportokban is jelen van. Régebben Le Mans-t is nyertek de a Continental GT modelljük a Blancpain sorozatban küzd a bajnoki címért.

Kényelemre nem tudom megmondani mivel nem ültem még egyik márkában sem de szerintem ezen a szinten mind az, nem lehet dönteni, talán a Maybach kényelem szempontjából vetekszik egy RR-al. Megbizhatóság pedig mind a három a legmegbízhatóbb. Elektronikai hibák akadnak ezeknél a szuper autóknál de ez nem olyan sűrjen fordul elő.

2017. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Csúnya mind, ezekből a Bentley autószerű, de nekem nem jön be.

A Rolls Royce-ról több helyről is hallottam, hogy nagyon rossz vezetni, egy f0s. Oké, hogy sofőrös autónak van szánva, dehát csúnya kivül-belül. Ha gazdag lennék, nekem nem kéne, nem érezném jól magam benne.

Egy Maybachtól jobb és szebb egy S klass Mercedes. Szerintem. Márpedig a Maybach régen is, most meg főleg, egy fullosabb S klass Mercedes.

A Bentley az, ahol a sofőr is számít egy kicsit, meg ezzel lehet gyorsan is menni már.

2017. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyorsabb... van több modell is ráadásul mindegyikről elérhetők az adatok.


Kényelem... olyan dolog, hogy itt már csak a pénz szab határt, és bármit beépítenek amit kér a vevő.


Megbízhatóság... Hát talán ez e legnehezebb kérdés, tekintettel, hogy ez az a kategória, ahol a javításokat sem gond a tulajoknak kifizetni, épp ezért nem is nagyon találkozni statisztikákkal, és forumokkal, ahol tapasztalatokat írnának le.


Presztisz... Itt szerintem azért ki lehet jelenteni, hogy RR. Ez a márka már nagyon egybefortt a luxussal, ha úgy vesszük akár a szinonímája is.

2017. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Jut eszembe, éppen a napokban volt egy olyan cikk, hogy a Rolls Royce nem akarja a hibrid technikát betenni az autóiba, mert az plusz hibaforrás, és nekik nagyon fontos a megbízhatóság. És ez igaz is, szögegyszerű, nagy dög benzinmotorokat használnak, viszonylag kevés lóerővel. És ha a régi veterán Rollsokat nézzük, ott is szoktam hallani, hogy egész könnyű őket rendberakni, megbízhatóak 40 évesen is, főleg ha azt vesszük viszonyítási alapul, hogy angol autó, ami pont nem a megbízhatóságról szokott híres lenni.
2017. júl. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!