Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik legyen? Új autó...

Melyik legyen? Új autó vásárlás előtt állok.2 autó érdekelne VW passat 150le/190, Ford mondeo 180le. Érdekelnének a személyes tapasztalatok ha vannak és hogy milyen a DSG és a Powershift váltó.

Figyelt kérdés
2017. júl. 8. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Mire kell akkora kocsi? Dízel, vagy benzin? Mennyi pénzed van rá?
2017. júl. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Dízel

12 millió

Mert ezek tetszenek és mivel valahol kell vinni a babakocsit és a hasonló dolgokat.

2017. júl. 8. 10:00
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Én VW párti vagyok, de tény, hogy újonnan túl drágák. A Ford is nagyon jó autó, és ugyanannyi pénzért szerintem a Fordból sokkal jobban felszereltebbet kapsz. Bár én a VW 2.0 TDI-ben jobban bíznék (hagyjuk a dízelbotrányos marhaságot).

A DSG váltók egész jók lettek, sokat tökéletesítettek rajtuk, nincs vele gond. Én egy 190 lovas, DSG-s Passatot javasolnék. De azért a Fordot sem árt megfontolni, főleg ha számít a pénz (kinek ne számítana). Nézd meg, hogy 12 milláért melyikből milyet kapsz.

2017. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Új autót az vesz, akinek derogál, hogy valaki belefingott az ülésbe előtte. Vegyél egy két évest, abban még km. sem lehet sok, csak éppen milliókat sprórolsz és még mindig van rá garancia. A babakocsi egy kompaktba is befér. És kis hazánkban vajh mire kellhet 180 lóerő? Mikor nem tudod kihasználni 6 milláért már igen jó kompaktokat kapsz és még marad egy csomó pénzed is. Azok a csoda váltók meg arra valók, hogy egy dologgal több romoljon el a kocsiban.
2017. júl. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Vegyél egy 2 literes benzines Mazda 3-at. Befér a gyerekkocsi is, pénzed is marad, tartósabb is. Ja, hát többet eszik akár 1,5-2 literrel. De akinek 12 millája van kocsira, annak biztos szempont ez is.
2017. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
12 milliód van (állítólag) és egyből a babakocsit írod hogy arra is kell....komolytalan vagy.
2017. júl. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen valóban Fordot lehet venni hasonló árért jobb felszereltséggel úgy hogy lehet hogy az lesz.


Ott használom a 180 lovat ahol lehet amúgy sokat autópályázom szóval fontos hogy menjen a gép.


A Mazda tényleg minőségi ezt tudom mert nekem is volt de a 3-as az kicsi nekem meg dízel párti vagyok.

2017. júl. 8. 12:15
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

Majd nem leszel dízel párti, amikor javítani is kell valamit. Kicsi a Mazda 3. 2 embernek meg egy gyereknek. Hát hogyne.

Autópályán kell a lóerő. 130 utazót egy 100 lovas autó is röhögve tartja még előzni is lehet, gyorsul is onnan. De hát hova, mikor annyi a megengedett.

Tipikusan bedőlsz a marketing dumának: nagyon, újabb, erősebb kocsi kell, a többi egy raklap szar. A reklámokat neked találták ki.

2017. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha szerelni kell akkor szerelni kell. Ismerem a költségeit de ilyenkor még mindegy mert van garancia. Amúgy meg nem dőlök be a marketingnek ismerem én jól amúgy meg azzal foglalkozom.
2017. júl. 8. 14:03
 10/13 anonim ***** válasza:

6-os

Hát jah, akinek van 12 millája, annak nem is kell babakocsi, mert a gyereke már születésekor lábra áll.

2017. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!