Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért indul Nehezen?

Miért indul Nehezen?

Figyelt kérdés

Kiálltam a garázsból az autómmal hogy kitakarítsam. Igaz 30°C hőség volt, de végeztem.

Az autórádió szólt, amíg több órán keresztül takarítottam a hőségben.

Este el kellett utaznom, de nem indult el az autó.

Gondoltam, lemerült az akksi, ezért a töltőre tettem.

Egy órán keresztül a töltőn volt, majd visszatettem a kocsiba. akkor szépen el is indult az autó.


Másnap délelőtt újra töltőre raktam, gondoltam legyen teljesen feltöltve az akksi. Akkor már tovább, legalább három órán keresztül a töltőn volt.

Amikor azt visszatettem és elindítottam az autót, akkor viszont már nehezen indult el a motor, amikor rá adtam a gyújtást.


Létezik olyan, hogy ha sokáig töltöm az akkumulátort, akkor nehezebben indul az autó, mint amikor csak egy órát van a töltőn?



2017. júl. 9. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én vásárolt autómat fél óra alatt kitakarítottam úgy, hogy még belül le is mostam... mit szöszölsz ? :D Van okostelefon, lehetne arról nyomatni a zenét, feleslegesen ne szóljon akksiról a zene mert lemerül. Hány km-t mentél a kocsival 1 órás töltés után? Ha sokat , mondjuk 20 km és reggel nem indult akkor zárlatos lesz azt akksi :(


Ilyen melegbe meg ne takaríts mert rosszul leszel, reggel 9 ig fejezd be vagy kezd el este 6 után.

2017. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A fent megírt első töltés után, amikor könnyen indult az autó, akkor kb. 50km -t tettem meg.

Aztán amikor már nehezen indult,azután csak 1 km -t vezettem az autót. -Nem szoktam kicsi távolságokat autóval megtenni, de most muszáj volt.-


Ha most újra töltőre teszem az akksit, akkor még elindulhat az autó? Esetleg tönkreteszem az elektromosságot?

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

2017. júl. 9. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen autó, mikori évjárat, benzin-diesel? ....stb.

Ha lemerült az akkud, akkor lehetséges az, hogy nem nagyon kaar beindulni, de ha töltöd, akkor be kéne. Mérj rá az akkura, menyi feszültség van benne.... De szerintem nem az akkuval lesz a baj, ha csak nem elfáradt és régi már.

2017. júl. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az akku kb. 2-3 éves. Egy 1994 -s évjáratú 1.3 -s Suzuki Swiftben van. Az autó természetesen benzin üzemű.
2017. júl. 10. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!