Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikai autókra specializálód...

Amerikai autókra specializálódott tuningcégek?

Figyelt kérdés

Az országban vannak olyan műhelyek ahol tényleg igényes munkát vállalnak és mellé a szakértelem is megvan? Motorikus és külső átalakítások is elég komoly méretben, illetve egyedi megrendeléseket is vállalnak. Eddig ide legközelebb cseheknél találtam erre céget, de itt a papírok stb kicsit nehezebb volna intézni, úgy hogy MO-n gond nélkül közlekedhessen.

Szóval aki ismer ilyen céget / műhelyt pár címmel ha tudna segíteni megköszönném.


( Költségekkel stb tisztában vagyok, és saját pénzemből tankolom az autóimat, szóval kérem az efféle kommenteket hanyagoljuk. )



2017. júl. 10. 04:11
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Úgy látszik még tart a korábbi évek autóépítő filmsorozatainak utóhatása. Pedig már azt hittem, végérvényesen feledésbe merült az ilyen jellegű Amerika-majmolás. :-)
2017. júl. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen építő volt az első beírás.. Nemrég volt a magyar TV-n (talán a Sportverdában) egy magyar műhely, ahol Mustangokkal foglalkoznak. Szerintem kiindulásnak jó lehet. (DF Tuning)
2017. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Második: Köszönöm szépen. Rájuk is kerestem gyorsan és biztató amit eddig láttam. Szerintem fel is veszem a kapcsolatot velük még a nap folyamán. Direkt nem írtam, de egyébként tényleg Mustangról van konkrétan szó.
2017. júl. 10. 12:43
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Azt érdemes tuningolni:) Szívesen!
2017. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van különbség egy felkészült gépműhely, és egy dekor-stúdió között. Az elsőben autókat építenek, a második csak parasztvakítás.
2017. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer a DF Tuning-os tippet, eddigiek alapján nagyon biztató a helyzet, pénteken megyek személyes megbeszélésre, de úgy néz ki amit terveztem azt vállalnák és meg is tudják csinálni.
2017. júl. 13. 03:40
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Hajra!meg egyszer, nagyon szivesen.
2017. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ek auto- bár ők leginkább klaszikusokkal foglalkoznak

Vurdon

Kesmustang

2017. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!