Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell a telefont csatlak...

Hogyan kell a telefont csatlakoztatni egy 2011-es Audi a4 avant-hoz?

Figyelt kérdés

2 hónapja vettem egy 2011-es audi a4 avant-ot és nézegettem, hogy van benne telefont gomb, hátha rá tudnám csatlakoztatni, de németül kiírja ezt ,,Telefon nicht vorhanden,, és nem tudom, hogy hol kellene ezt beállítani(ha egyáltalán lehet)Édesapámnak egy 2012-es vw b7 passat variant 2.0 tdi-e van ugyan úgy ezt írta ki mikor csatlakoztattam rá a telefonomat (iphone 5s ) és rá tudott csatlakozni de az audinál nem.

válaszokat előre is köszönöm!



#telefon csatlakoztatás #bluetooth csatlakotatás
2017. júl. 10. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
kis kézikönyve nincs meg? Abban benne van. Szerintem simán bluetooth bekapcsol a telefonon és akkor látja az autód.
2017. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mivel használtan vettem eredetileg olaszországi autó , és a könyvben meg nincs magyar. nézegettem német oldalakon, hogy azt írják mindegyik audibanvan telefongomb de nem mindegyikbe szerelik be ezt a bluetooth felismerőt. igazából nem nagyon hiszek ebben, meg német oldal lehet nem is jól értelmeztem, ezért kiírtam hátha valaki aki ért hozzá tudna nekem segíteni (az autó nyelve németre van beállítva )
2017. júl. 10. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!