Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megrepedt festék javítása?

Megrepedt festék javítása?

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék, hogy a mellékelt hibát valamilyen úton módon javítani lehetséges-e, részleges javítás, vagy ideiglenesen valamivel házilag ragasztani, polírozni, nem értek hozzá, első kocsim, első balfszságom. Sajnos megpatkáztam az autó első lökhárítóját és alul kicsit meghorzsolódott, illetve itt megtörött a festés. A szervízben az egészet lefújnák, de azt most nem szeretném megcsináltatni emiatt, ráadásul messze kell menni, otthagyni egy-két napra stb és azt most én nem tudom.


[link]



2017. júl. 11. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha műanyag alkatrész, akkor nyugodtan úgy lehet hagyni, semmi baja nem lesz, viszont javítani tényleg csak úgy lehet szépen, ha telibe fújják.
2017. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgylátom könnyű helyzetben vagy,mivel fekete.

Egyébként ez is kókány házi locsolásnak tűnik,tehát lecsiszolod és ráfújsz ugyanolyan teszkós szarral mint ami rajtavan.

2017. aug. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaja én is a tescos fekete spret hasznalom ilyesmire teljesen jo
2020. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!