Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné megvenni ezt az autót?

Megérné megvenni ezt az autót?

Figyelt kérdés

egy renault espace-ről lenne szó

2008-as 173 lóerős

200000km van benne

A szervizei frissen meg vannak csinálva (olajcsere, komplett vezérlés,futóműben is kicserélték a kopott alkatrészeket annyira pontosan nem tudom hogy miket,navi frissítve volt 2017-ben )

Full extrás(panorámatető,dvd,napfényrolók, bőr,elektromosan állítható első ülések stb stb)

2,2 milliót kérnek érte ez így megérné



2017. júl. 12. 15:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nekem 1750000-ért odaadja azt mondta!Úgy már megérné?
2017. júl. 12. 18:36
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem feleslegesen kérdezgtsz te ezt már eldöntötted :) én még mindig tartom hogy ennyiért jobb autót is lehetne már venni de hát te életed :)
2017. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Azt ne higgyétek hogy a Passat jobb, azzal is pont annyi hiba lehet. Bár szerintem is sok érte ez a pénz.

De a panoráma tetőt meg úgy irod mintha valami plusz extra lenne. Ettől rohadtabb valami nincs az autókon . Minek az, mikor néz felfelé az ember ? Ha nagyon süt a nap , szét b...za a fejed.

2017. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

12-es jól írta

ezt már tudat alatt eldöntöttem csak nem szeretnék elhamarkodott döntés miatt sz*pni!

2017. júl. 12. 21:07
 15/18 A kérdező kommentje:

13-as nagyokos: Be lehet csukni hogy ne süssön be a nap:)

Amúgy meg tök hasznos kütyü amikor 23-27 fok van tök jó kinyitni!!

2017. júl. 12. 21:21
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha ismered az eladót, meg a kocsi előéletét, akkor az jó vétel lehet, és ezer+1 helyen leírták már, hogy nem km-et veszel, hanem állapotot.

Viszont akármennyire is lealkudod, legyen kb 400.000 forint félretéve. Merthogy: gumit lehet, hogy cserélni kell, 100.000 per szezon, ha 16-17-es kerekek vannak. Sanszos, hogy a futómű a magyar utakon jobban kopik, nem csak pályán fogod használni. Klíma ha van, akkor lassan 10 éves, lehet, hogy kompresszorcserés lesz, az is minimum 100ezer. Esetleg kipufogó, azt se úszod meg 50 alatt.

Ezek nem biztos, hogy bejönnek, de nem baj ha van tartalékod.

2017. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 kokohoho válasza:
Milyen motorral van szerelve? A 173 lóerőből a legmegbízhatóbb, láncos vezérlésű, Nissan motoros 2.0DCI-re gondolnék, ami egy megbízható tulajtól, ismert előélettel, ennyi km-el nagyon megéri az 1.750.000Ft-ot. Remélem megvetted! Ha igen, hogy vagy vele megelégedve?
2018. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Maximálisan meg vagyunk elégedve vele.Semmi elektronikai,motorikus meghibásodása nem volt.Voltunk már vele síelni meg még nyár végén közvetlenül vásárlás után montenegróban.

Imádjuk.

Aztán jöhet mindenki a touranjávál meg alhambrájával meg passat kombijával.Ez a kocsi minden téren verhetetlen.

És valami baromi kényelmes.

1000km után úgy szálltunk ki belőle mintha csak a tescoba szaladtunk volna el.:)

Fogyasztása nem a legkedvezőbb(8-8,5l) de én eleve sportosabban vezetek de bálna termete ellenére nagyon dinamikus autó.Nem torpan meg ha 100ról hirtelen előzni kell.

Még a szomszédnak is megtetszett így ő is vett egyet(2005 2.2dCi).Neki akkora szerencséje nem volt vele,elviszi őt is mindenhova de az övé csörög zörög meg traktorhangja van meg 310e km-t mutat az óra de van abba 400-450e simán.

2018. márc. 17. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!