Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen meghibásodás okozhatja...

Milyen meghibásodás okozhatja azt, hogy az autó két hátsó gumiabroncsa erőteljesen a belső felületükön koptak el?

Figyelt kérdés

Golf 5-ösről van szó. Gondoltam, hogy kiegyensúlyozni kell a kerekeket mert úgy ment az autó mintha pattogott volna. A gumis amikor levette a kereket vette észre mindkét guminál, hogy a fémszálakig el volt kopva de csak a belső felületnél, a külső felületnél alig látszott kopás. Lehet, hogy rosszul van beállítva a két hátsó kerék?

A gumikat lecseréltem, most simán megy de kíváncsi vagyok mi okozhatja ezt. Lehet valami lemarta a gumi belső felületét?



2017. júl. 12. 21:24
 1/4 crudy ***** válasza:
Ha nem akarod h az uj gumi is tropara menjen vidd el egy ellenorzesre. Lehet csak rosszul van hangolva es egy gyors ellenorzes ugy emlekszem par ezer forint es ha valamit csinalni kell az se veszes.
2017. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nemcso ***** válasza:
2017. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
futóműgeometria rosszul van beállítva (összetartás, dőlés...)
2017. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elviszem szerelőhöz.
2017. júl. 12. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!