Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki szeretném próbálni a cross...

Makka 002 kérdése:

Ki szeretném próbálni a cross motorozást, tippek?

Figyelt kérdés

Utcán már pár éve motorozok, nem mondom hogy ott tapasztalt lennék, eddig egy 125ös MZ-m volt, most egy 535-9s Viragora fogok váltani (csak a jogsit várom).

Közben kitaláltam, hogy szeretném az offroadot is kipróbálni, de nem tudom, tetszik-e majd, ezért mindenképp kisebb motort szeretnék (50-125 köbcentist).


173 cm és 71-72 kg vagyok, fiú. Találtam pár motort, 14-15 lóerő úgy gondolom elég lenne nekem kezdésnek, ha esetleg tetszik a dolog majd később váltok.


Milyen ruha kell ehhez? Használtan tudok valami olcsót venni (150-ért szeretném eladni az MZ-t, 90 körül néztem crossokat, a fennmaradó egy részét szánom ruhára)? Mire figyeljek, miben kell eltérő legyen az on-road ruházattól?


Esetleg valami "tutorial" oldalt, vagy YT csatornát tudtok? Nem feltétlenül szájbarágós kell, csak ahol megmutatják kezdőknek hogy hogy megy ez az egész. Pár dolog elméletét tudom, pl. wheelie (ezt az MZvel próbáltam is kisebb-nagyobb sikerrel), vagy donut (ezt nem csináltam, nem akartam koptatni a gumit), de gondolom van még csomó dolog.


Köszi előre is!



2017. júl. 12. 23:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!