Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak szerintem gyártottak...

Csak szerintem gyártottak sokkal szebb sportautókat 10-20 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés

Íme pár "régebbi" sportkocsi:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


És az egyik kedvencem:

[link]


Csak nekem nem jönnek be a mai sportkocsik???

Vezethettem volna 25 millás Audi-t is de egyszerűen hidegen hagynak, viszont ilyen kocsikkal szivesen mennék egy kört :)


2017. júl. 17. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy 25 millás Audit állítanál szembe (többségében) Ferrarikkal? Az új áruk (pláne a mai) bőven meghaladta a 25 millát... Nem egy kategória.

Találsz a mai szuper-sportautók között is hasonlóakat, mint amiket belinkeltél, de azok százmilliós árcédulásak.

2017. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1 Ferrari van csak a listán :D és nem mindegyik akkori ára volt eget rengető, persze van olyan is a listán, de ez csak töredék...


Új sportautók hát szerintem eléggé giccsesek :S

(bár lassan a személygépkocsik is azok)

2017. júl. 17. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek mas az izlese. Valoszinunek tartanam viszont, hogy bar nem vagy egyedul, de a kisebbseget erosited. A kedvenced csak szerintem hajaz nagyon a Countachra? Amugy a listadban szerepel a Countach. A sportautogyartas egyik legendaja, de ha melleteszel egy Diablot, egy Murcielagot, egy Huracant, egytol egyig szebbek nala.
2017. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A kedvencem a DeTomaso Pantera :)


Jó a meglátásod, mind a két autó tervezője Marcello Gandini

A Diablo is gyönyörű autó, szintén Gandini tervezése....

ha jól emlékszem az utolsó olasz lambó volt, aztán ugye megvették a németek, azóta szerintem undorítóak

Murceilago, Gallardo, Aventador, Huracan.... én rájuk sem merek nézni kb. :D


Régi lambó ami még szép pl. a Miura (szintén még olasz volt) de ez már bőven 40 év feletti autó

2017. júl. 17. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:

A countach minden szupersport autó ősapja,a mindenkori sportauto gyartas origója!Mondjuk az is ugy volt a legszebb ahogy először megrajzolták!Vagyis megrajzoltam ;)

De ajanlanam még figyelmedbe a lancia stratos prototipo-t!Azt ugyan nem egy állat motor mozgatta....de az a design.......

2017. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mondom azt hogy minden márkánal igy van, de a többségnél én is a te véleményed erősítem. Subaru imprezak is szebbek a régiek, nissan 240sx és a többi, toyota celica és meg rengeteg
2017. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Két verzió létezik általában: Egyiknél a divat szablya meg, hogy nézzen ki az autó a másik esetben pedig a minél áramvonalasabb forma, lehetőleg megfelelő leszorítóerővel nagy sebességnél, a kinézet meg másodlagos.
2017. júl. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dirtboy ***** válasza:

Szerintem sincs értelme ezeket 25milliós audihoz hasonlítani hiszen az audi sportautója az R8,de az nem 25milló tehát nem arra gondoltál.

az új R8-ak mondjuk szerintem nem szépek.

Amúgy meg relatív kinek mi tetszik,nekem pl az újak jobban tetszenek mint ezek a régi sportkocsik.

2017. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen a Lancia stratos prototipo szintén szép :)

DeLorean DMC-12 ami szintén gyenge motorral szerelt de szép

bár ezek már "gyenge" kategóriák és nem igazán lehet sportautónak nevezni de pl: VW Scirocco Mk.2, Ford Capri Mk.3 és még sorolhatnám...

régi kocsik nagy része szép, egyszerű de szép forma

maiak meg agyoncsicsázott kocsik :S


japán autók: pl Nissan skyline... az új szerintem nagyon ronda, míg a 2002-es R34 iszonyat szép :D

2017. júl. 18. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!