Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj hogyha az...

Mi lehet a baj hogyha az autóm egyik fenyszoroja szépen és erősen (szinte fehéren) vilagit, a masik pedig borostyansarga es semmi fenyere sincs?

Figyelt kérdés

Az izzókat ezelőtt vettem egy nappal es egyszerre csereltem ki a kettot (es ugyan olyan h7es mind a ketto).

Nem az izzo hibaja mert minden izzoval ezt jatszotta

Vezetékelés lehet vagy valami biztositek? Nem ertek hozza.

A gyengebb fenyszoro piszkosabb is mint a masik, amelyik jol mukodik az teljesen olyan kivul belul mint a kristaly.

A masik pedig egy kicsit mintha poros lenne belul vagy nemtudom de ez szerintem nem befolyasol semmit.

A4B5 Facelift



2017. júl. 18. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Ez tipikusan test hiba. A rosszul világító fényszóród foglalata nem kap rendesen testet és a két izzószál egyszerre világít. Nézd végig a vezetékét, leginkább a csatlakozókra koncentrálj.
2017. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a gyors es ertelmes valaszt 😁

Meg egy kerdesem lenne.

Annak hogy elvan retkesedve van ehhez koze?

2017. júl. 18. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Testhiba is lehet, de ha a foncsor opálosodott már, akkor romlik a fényáteresztőképessége és a fénytörése lesz, ergo gyengébben fog világítani a fényszóród. Vagy políroztasd fel, vagy csere.
2017. júl. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első körben azt nézném, meg hogy egyforma állapotú-e a két lámpatest, ha törve volt a kocsi, vagy csak simán kőfelverődés miatt cserélték az egyik lámpát akkor simán lehet, hogy az egyik lámpád foncsora ennyivel rosszabb állapotú, bemattult az üveg stb stb. Ha ez ok, akkor jön az első válasza, én az izzó foglalattal, csatlakozóval kezdenék, aztán mennék végig a vezeték mentén.

Ha a vezeték rossz akkor mozgatásra változni fog a fényerő, vagy elalszik jó eséllyel

2017. júl. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha por van a lámpatestben akkor valahol olyan rés van rajta aminek nem kéne ott lenni.
2017. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!