Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Lendvai autószervízt ismeri...

Magyarvitez1 kérdése:

A Lendvai autószervízt ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Budapest fogarasi úton található, az érdekelne mennyire megbízható? vásárlás előtti átvizsgálást szeretnék.

2017. júl. 19. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy vásárlás előtti átvizsgálást szerintem bármelyik szerviz korrekt módon meg tud csinálni, akinek megfelelő diagnosztikai gépei és emelője van. Sőt, ha kicsit értesz az autókhoz, ha meg van emelve, magad is megnézheted. Ha viszonylag új autót nézel, akkor inkább a márkaszervizben nézesd át, nem kerül sokkal többe.
2017. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja igen. mivel én annyira nem vagyok jártas budapesten, legalábbis autós közlekedés szempontjából, így igyekeztem az általam kiszemelt autó kereskedőjétől minél közelebbi szervízt keresni.
2017. júl. 20. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!