Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó segédmotorkerékpár márkák,...

Jó segédmotorkerékpár márkák, amik nem pizzalszállító motorok?

Figyelt kérdés

Mindenkinek a fejében megvan az a kép, amikor jön a pizzás a kis scooterrel.


Na ilyet nem szeretnék. Nagymotort sem, mert számomra nincs értelme.


Milyen jó 50cc alatti motor-márkákat ismertek?


2017. júl. 20. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Amiket pizzamotornak használnak. Mi a legfőbb szempont ott? Legyen megbízható, és ne kelljen rá sokat költeni. Személyautóban is többnyire azok a megbízhatók, amiből sok taxit látsz, egyik taxis sem önmaga ellensége.
2017. júl. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egypár, Gilera Runner volt az abszolút kedvencem.
2017. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Babetta, komár.
2017. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, én éppen az alapján vásároltam anno robogót, hogy megnéztem melyik típusok azok, amit a szórólaposok, pizzafutárok, stb előnyben részesítenek, sőt, tőlük kérdeztem, milyet lenne érdemes venni. Ha valakinél kapják a terhelést ezek a gépek, hát az ilyen helyeken abszolút. Ez alapján vettem Piaggio-t, ami kivisz a világból, és a tankoláson kívül nulla a ráfordítás.
2017. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy jo kis Liberty.
2017. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Beszrok,ennyi"hasznos"választ...
2017. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hatos, veled ellentétben a többségük legalább javasolt valamilyen márkát, vagy tipust, míg te valóban csak egy böffenés erejéig néztél be ide. Ennyit a hasznosságról.
2017. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Megjegyzem hetes én csak bejelöltem ezt a kérdést,mert engem is érdekelt volna valami hozzáertő válasza,erre a válaszok többsége pont azt írta amit a kérdező eleve kizárt...direkt írta h nem robogó szerűt gondolt...2017ben pedig a komár azért már nane...a böfögés amúgy rád is vonatkozik mert a te válaszod is rohadt hasznos volt...
2017. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyébként azóta nézegettem és nem nagyon találtam én sem. Arra jutottam hogy jobb megcsinálni az A1-B jogsit kismotorra, max 125cc-t vezethetek vele.


Majd egy Yamaha YBR-125. Vagy valamelyik konkurencia hasonló, 125-ös motorja.

2017. júl. 21. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!