Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó lenne a legjobb...

Melyik autó lenne a legjobb első autónak az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Nemsokára szeretném megvenni az első kocsimat. Saját megtakarításból illetve szülői segítséggel körülbelül 1 millió forintot szánnánk rá.


Van néhány kocsi ami tetszik, de nem tudok dönteni. A fontos, hogy legyen kissé sportos, ne legyen túl nagy, ne legyen széthajtva, ne legyen túl erős a motorja és ne fogyasszon túl sokat. Talán kicsit sok ennyi mindent kérni egy 1 milliós kocsiért, de talán ismertek ilyet. Egyébként amiket én nézegettem:


BMW 1-es széria

Compact BMW 3-as széria

Peugeot 207 CC

Seat Ibiza

Hyundai Coupe

Mazda 3

Toyota Celica


Ha ismertek ezeken kívül olyat, ami megfelelne, kérem írjatok, illetve válasszátok ki az előbb felsoroltak közül a legjobbat. A normális, reális segítő válaszokat előre köszönöm!



2017. júl. 21. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
1 millióért mindegyik szét lesz hajtva, de legalább is futott már 200 ezret. Ezek közül az Ibizára vagy a Mazdára szavaznék.
2017. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy szét lesznek hajtva, illetve a sok km is nyilvánvaló. Direkt nem boyracer kocsikat válogattam, legalábbis próbáltam. Köszönöm a választ
2017. júl. 22. 00:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek Kolompár Achillesz válaszával.

Lehet ragozni, de felesleges.

Én esetleg Skoda felé is kacsingatnék (tudom kevésbé csajozós).

2017. júl. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezek a tipikus első autósok "álmai" höhö

Kiaradt az Audi A3 de nem is baj, mert ez a Bmwkkel egyetemben szétütött fhos 1 millióért.

A Peugeotoknak jó ára van, ahhoz képest nem olyan rosszak műszaki tartalomban.

Az Ibiza se rossz ötlet, de vele szemben a Hyundai Coupe, Toyota Celica is egy szétütött fohos lesz 1 millióért. Márpedig a Hyundai Coupe és a Celica is elég sportosan vadul néz ki, csak sajnos a jobbak drágábbak. A Mazda3 se lesz már fénykorában.

A Peugeot vagy az Ibiza az, ami elérhető. A kettő közül inkább az Ibiza.

2017. júl. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Toyotát választanám
2017. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a két dolgot elfelejtetted összevezetni. Vagyis a vásárlásra szánt összeget és a kívánság autók listáját. Akkor ugyanis gyorsan látnád, hogy sem az 1-es BMW, sem a 207CC nem fér bele. Innetől nekem gyanús, hogy nem azok az Ibizák, Hyundai Coupék, Celicák tetszenek, amit ennyiért kapsz. Az egymillió körüli összeg ha csak a vásárlásra van, akkor jó, de ha ebből az első szerviz plusz a papírmunka és a biztosítás is ki kell jöjjön, akkor te 700-800 ezerért akarsz autót venni. Szerintem így gondold át.
2017. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből esetleg egy mk2-es Focust vennék, bár 1 millióért nem biztos, hogy tipp-topp lesz, de azért már lehet kapni
2017. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#2: Nem lényeg a csajozás, van barátnőm:) Szimplán csak egy sportosabb autót szeretnék, egy fiatalosat.


#3: Igazad van, tényleg sok a széthajtott kocsi, főleg BMW-ből, de nem mindegyik ilyen. Van ismerősöm aki szintén használt BMW-t vett (2006-os) és semmi baja nem volt, a mai napig használja. Bár tényleg nehéz kifogni a jót.


#5: Neked is igazad van, az extra költségekkel nem kalkuláltam. Így valóban kicsit szűkösebb a keret, de azért nem annyival, hogy új kocsikat kelljen néznem.


#6: Nem rossz a Focus sem, köszi:)

2017. júl. 22. 10:18
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Csak BMW-t ne vegyetek.

[link]

Nekem elment a kedvem, persze az a kicsi ami volt eddig.

2017. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a cikket, érdekes:)


Valószínű hogy ebből egy Mazda 3 lesz.

2017. júl. 26. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!