Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Vettem egy op-com-ot...

Üdv! Vettem egy op-com-ot kínai clone verziót a programot felrakja de az interface-hez is kellene illesztőprogram az elöző gazdája állítása szerint win7-en jó nekem 8.1 van valaki tud segíteni hogy mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha kaptál hozzá CD-t azon fent van a driver hozzá. Fel kell rakni és kész.

W8.1 és W10-nél előtte ki kell kapcsolni az illesztőprogramok digitális aláírását. Google-n keress rá, le van írva, hogy ezt hogy kell!

2017. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
cd-t nemkaptam hozzá e-mailben küldte el a drivereket de lényegébe bennvan megprobálom amit irtál köszi
2017. júl. 23. 09:44
 3/11 A kérdező kommentje:
megprobáltam azt irja a fájlkivonat nem található ez a 3.napja hogy probálkozom vele
2017. júl. 23. 10:20
 4/11 Vortrex ***** válasza:

Igen, nagy szívás ezekhez driver-t találni, de szinte biztosan életre lehet őket kelteni.


Az a baj, hogy eredetileg soros portra tervezték, ezért nagyon speciális a drivere, szóval minden windows verzióhoz teljesen más kell. Néha driver frissítő programok megtalálják, pl. Auslogics Driver Updater.


Én nem erőltetném windows 8-on, inkább 7-tel próbálkoznék, az a legelterjedtebb, ezzel a legnagyobb az esélye, hogy találsz hozzá drivert

2017. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"...szóval minden windows verzióhoz teljesen más kell."


Ez nagyon érdekes, mert én ugyan azt használtam XP, W7, W8.1 és W10 alatt is. Tökéletesen működik mindegyikkel.


Kérdező, akkor ott valami nem stimmel. Facebookon az "Opel Astra H Hungay" csoportban kérj segítséget! Menni fog az előbb-utóbb csak meg kell "erőszakolni". :)

2017. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Vortrex ***** válasza:
Jó, akkor olyan is van... de ez nem törvényszerű.
2017. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönök szépen minden segítséget utána nézek mindennek amit irtatok
2017. júl. 23. 14:02
 8/11 Szecsy25 válasza:
Sziasztok esetleg valaki nem tudja hogyan lehet magyarositani clon op com 1.45 frimware
2021. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A frimwaret minek? Veled úgyis a szoftver kommunikál, elég ha az magyar nem?
2021. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szecsy25 válasza:
Igen csak emailben volt hozza magyarositas csak veletlenul kitoroltem
2021. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!