Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleméynetek az új Audi...

Mi a véleméynetek az új Audi A8-ról?

Figyelt kérdés

Nektek bejön az új forma?

Technikailag mit gondoltok?

Felérhet már a Mercedes S osztályhoz?



2017. júl. 22. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyönyörű autó, csomó futurisztikus extrával. Kár hogy pár év múlva gazdasági totálkár lesz, ha elromlik benne valami. Kíváncsi leszek rá 20 év múlva, mennyi marad belőle.

De félre a panaszkodással, az első tulajdonos boldog lesz vele és tulajdonképpen ebben a fogyasztói társadalomban ez számít.

2017. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Még ha technikailag fel is ér hozzájuk, megítélésben marad az örök harmadik az S és a 7-es mögött.


Az igazi harc a kezdetektől fogva Stuttgart és München közt megy.

2017. júl. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 F Szabo válasza:
74%
Szerintem gyönyörű az új forma,a belső nekem most a legszebb a 3 közül .Végre visszakerült a műszerfalba a navi! Technikailag ma a legfejlettebb a 3 közül,mivel most ez a legújabb.Abszolút felért az S osztályhoz
2017. júl. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Márka szervizben dolgozok és egy hulladék az uj a8 napi szinten javitunk ablak emelő hal meg meg a klima és mégcsomo dolog

A V8-as dodgeagnumomba olcsobbak az alektrészek amerikábol mint ebbe a hulladékba ratárrol az alkatrész 600ezer forint bele egy darab új gyári lámpa , a 2006-os magnumbaamerikábol rendeltem első lámpa szett mindenestől 190ezer volt gyári xenonos .... ablakemelő szerlezet az a8-ba 250ezer plusz munka díj a magnumba kb 90-100ezer .

Olaj csere csak a munka dìj 200ezer az A8-asba

Azaz már most egy anyagi csőd ha hozzá kell nyúlni ...

2017. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem aki megvesz egy ilyen autót nem ez fogja érdekelni hogy mennyibe kerül a javítása.
2017. júl. 23. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon odavagyok érte, örülök, hogy jóval lekésve az S-klass és a 7-es BMW bemutatása után is ekkorát tudott ütni, hogy egy hétig a csapból is az új A8-ról szóltak a hírek. Technikailag szerintem jelenleg az S-klass fölött van, minőségben és ergonómiával pedig eddig sem volt gond, sőt, az A8-as nekem mindig is jobban bejött. Na ja, be kell ismerjem, Audi párti vagyok.

A formája bejön, tipikus Audi, visszafogott, de elegáns, sokaknak nem tetszik, de akinek kell, annak bejön. Belül picit furcsa, hogy tiszta érintős az egész, alig vannak gombok, ez lehet nem volt jó ötlet, de na, majd kiderül. Ja és hatalmas pirospont, hogy lesz V8 TDI is benne, így a dízel"botrány" után is :D Meg W12 benzines. Meg ha úgyvan, ez jobban elvezetgeti magát, mint egy Tesla. Szóval rendben van az autó, na, hozza azt, ami elvárható tőle, sőt, ezzel az önvezetős cuccal igazán nagyot dobbantottak, bár én az önvezetés ellen vagyok.

2017. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a kérdés mi az amit hozott, és nincs a konkurenseknek. Ebből nem sok van, taán egyetlen amit számolni lehet az az oldalsó ütközés esetén megemelkedő karosszéria. Bár jó, nem vagyok mérnök, de ebben is vannak kétségeim, ha megemelkedik a karosszéria az üzközés oldalán akkor a borulás veszélye is nő szerintem.
2017. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!