Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van nekem 1.4 és 16 2001-es...

Van nekem 1.4 és 16 2001-es évjáratú Opel corsám! Menet közben el megy az erő az autóból és gázadásra mint Ha nem reagálna! Mi lehet a gondja? Trafósort, gyertyát már cseréltetem rajta! Esetleg valaki pesten egy Jó opelest? Ha tudna Még köszönném!

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 05:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Frankón nem értem az ilyen embereket ezen az oldalon mint te is,hofgy nem jó a kocsi,és ugyan fogalmad sincs az autokhoz,de majd te megcsinálod,és hasra ütés szerűen kicserelsz ezt-azt hátha jo lesz!Mondjuk így is lehet autot szerelni csak igy eleg sokaig szokott tartani meg sokba is kerul!

Mondjuk ha kezdes keppen elvinned egy oar ezer forintos hibakod olvasasra lehet kozelebb jutnal a megoldashoz!

2017. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!