Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri 2017-ben 2-es golfot...

Slash1xhun kérdése:

Megéri 2017-ben 2-es golfot venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagy álmom, egy majdnem porig ültetett, nyomtáv szélesített 2-es golf, viszont nem mai darab és sajnos a Volkswagenek szeretnek korrodálódni. Az érdekelne, hogy ennél az autónál mennyire gyakori ez a betegség? Amit most kinéztem, az egy 85-ös 1.6-os GTD, ránézésre szépnek szép, viszont nem örülnék neki, ha 1-2 év múlva szét esne alattam.

2017. júl. 24. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én már újabb modellekben gondolkodnék...
2017. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

32 éves autónál szerinted mennyire gyakori a rozsda? Az a meglepő, ha nem rozsdás.


Ha régi álmod és nem sajnálod rá a százezreket, akkor vedd meg és légy vele boldog! Ennyi.

2017. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 crudy ***** válasza:
Egyet ertek az elottem szoloval. Ez mar nem az a ketegoria ahol szamit h megeri e vagy nem mert ugyse fogja. Ugyis restauralnod kell es csak az dont h van e ra penzed vagy nincs es van e kedved hozza.
2017. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lefutott darab , kintről ki lehet fogni 3-4 kilóért megkímélt karban tartottat . De inkább benzineset vennék , az is hobbi felújításra tartaléknak való , fapados semmi új semmi biztonsági nincs bennük .
2017. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát...nem a lestrapált 70-80 ezres kategóriákat néztem, olyan 250-350 ezer környékén, mondván. Azzal úgy is kevesebb baj lesz, de hát nincs se kedvem, se pénzem egy rétegvastagság mérővel szaladgálni, az előző tulaj nem-e a 4. réteg festékkel takarja el a szétglettelt 20 centis rozsdafoltot.....Így, lehet marad az Isuzu motoros B Vectra.
2017. júl. 24. 12:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha azt kérdezed, hogy megéri-e, akkor gondolom a gazdasági oldalára vagy kíváncsi. Úgy nem éri meg.

Ha szerelemből, vagyis nem teljesen a gazdasági szempontok alapján gondolod, az más kérdés. Költeni biztosan kell rá, valószínűleg lakatolni is, de ha jó állapotú, akkor van annak a kocsinak még pár éve. Mondjuk ha szándékosan tönkre teszed - vagyis elnézést, porig ülteted, nyomtávszélesítőt teszel rá, meg hasonlók, akkor a rugóutakhoz hasonlóan az autó élettartamát is jelentősen megrövidíted. Szegény kettes Golf, előre sajnálom.

2017. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak, igen...a biztonság a másik....sajnos az tényleg hiányzik a régebbi típusú golfokból.
2017. júl. 24. 12:29
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A B Vectra az isuzu dizel.motorral ugyan az a kategoria mint a 2-es golf........egyik szar másik fos.....
2017. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kettes Golf a legbiztonságosabb autók közé tartozott a maga idejében a maga kategóriájában. Értelmetlen dolog a biztonság hiányát felemlegetni egy olyan autónál, ami már csak azért sem tudná hozni az eredeti szintjét ütközési biztonság terén, mert a teherviselő elemei is korrodáltak.

És ahogy előttem írták, a B-Vectra ugyanez. Épp tegnap láttam egyet, csipkésre rohadt sárvédőívekkel.

Hiába fiatalabb, szerintem ugyanaz, mint egy Golf II, vagy rosszabb.

2017. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha feltevődik ez a kérdés, akkor egyértelműen nem a válasz.
2017. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!