Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Székesfehérváron hol van az...

Taky78 kérdése:

Székesfehérváron hol van az az autókereskedést, ami túlnyomó részt Ford S-maxal, Galaxyval és családi egyterűvel foglalkozik? A címre lenne szükségem, hogy eljussak oda körülnézni.

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Google: használt autó Ford S-max Székesfehérvár

Illetve a hasznaltauto.hu-n tudsz keresni településre is. Szűkítsd le a keresést Székesfehérvárra, és úgy keress Ford S-maxot, vagy ami érdekel. Egyből megtalálod.

2017. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezen a fajta keresésen túl vagyok. Nemrégiben utaztam át Székesfehérváron utasként és akkor láttam, hogy van egy ilyen kereskedés, ahol csak az általam keresett modellek álltak az udvarban, de nem tudom hol lehetett pontosan. Csak annyit tudok, hogy Győrből mentünk Dunaújváros felé. Akkor még nem volt aktuális, azonban most meg sürgős lenne mert autó nélkül maradt a család :)
2017. júl. 25. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg a Google maps-en, vagy a Street view-n. Ha nagyjából tudod, melyik út volt, és melyik részen, akkor így megtalálhatod. Kicsit macerás, de egész biztos siker. Aztán a cím alapján már könnyű beazonosítani, hogy melyik kereskedés, ha a képen esetleg nem látszana a neve.

A hahu-s kereséssel, Székesfehérvárra szűkítve nem találtál megfelelő autót?

2017. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!