Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné megvenni?

Megérné megvenni?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 25. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg. km óra állás valószínűleg kamu. 13 éves autónál szervizkönyvet dobhatod a kukába. műszaki hamarosan lejár, lehet valami hiba miatt akarnak megszabadulni tőle így műszaki előtt, amúgy meg megvárhatták volna a műszakit és jobban el is tudnák adni, de én így nem venném meg, mert bizonytalan. rendszám alapján külföldi autó volt, tehát így végképp nem venném. valószínűleg a kereskedésbe összepofozták. Ezért nem adnék ennyi pénzt. Ha fél millióval olcsóbban adja vigyed. de peugeot alapból nem vennék, nagyon tud rohadni a kaszni főleg a küszöbnél azokat jól nézd át, ha mégis akarod, de ahogy mondtam biztos kipofozták... számíthatsz verézléscsere, ékszíj csere, olajcsere, szürő csere. Ha mégis ezt akarnád megvenni mindenféleképpen vidd el egy állapotfelmérésre és szerelővel menj oda. Te tudod, de ennyi pénzért sokkal jobb és fiatalabb autót veszel.
2017. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Plusz, ha megnézed a váltó is szét van menve és hiányzik ez ezüstös borítás is róla. Tehát nem kímélték az autót. Meg hát diesel.. kitudja, hogy közlekedett vele az előző tulaj, de az is biztos, hogy nem 1 tulajdonosa volt.. te lennél a legjobb esetben a 3.
2017. júl. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az irányjelzőn lévő tempómat, meg szerintem elég gagyi.
2017. júl. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha nem is ezt de ilyen autót szeretnék.ez van hozzám legközelebb ezért inkeltem be
2017. júl. 26. 01:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik akkor ne más döntse el helyetted. De mindenképpen vidd el állapotfelmérésre és kérdezd le ügyfélkapun a km óra állást. Lehet már régen vissza lett tekerve, de azt a pár száz ft-ot amit elkérnek érte megéri. Mert a 10 ezret is, hogy elvidd állapotfelmérésre. Mivel autókereskedő nem biztos, hogy akarni fogja, akkor inkább hagyd. Magánszemélytől jobb megvenni, mint nepperektől. De ez az én véleményem. :)
2017. júl. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Meg 10 ezret is**
2017. júl. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet valós az óraállás, ha már a második motor van benne. Cimborámnak 250k-nál esett szét a hdi-je, vett bele komplett bontott blokkot. Azóta abban is van már 300k. Évi 100k felett hajtja, gyakorlatilag a kocsiban él.

Kérdeztem, azt mondta, neki bejött a 407 annak ellenére, hogy gyakran van vele kis gond, ritkábban meg nagy, tehát paragyár az egész. De neki tetszik a formája, így elfogadja.


Én a büdös életbe nem vennék ilyen időzített bombát, még úgy sem, hogy a forma nekem is bejön és árban is jóval alatta van a hasonló szolgáltatásokat nyújtó konkurenciának. Utóbbi nem véletlen.

2017. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A fékpedál eléggé kopott: gyanús, hogy játszottak az órával.
2017. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A pedál kopás nem feltétlen órajátszást jelezhet. Csak szimplán annyi, hogy folyamatosan városba mentek ami nem jó egy diesnél. Dieslnél hosszútávon jó menni és így kíméled a motort is. Indításonként mindig legalább 10km vagy több az ideális és megállásnál nem jó azonnal leállítani a motort. Gondolom ők városban furikáztak sokat, ezért sem venném már meg, hiszen kitudja hogyan vezették ezt az autót, de ahogy a sebváltóból látszik, tuti rángatta az egészet.
2017. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Használt autóba benzinest érdemes venni, mert a diesel-t nem mindegy, hogy vezeted. Diesel akkor jó, ha újonnan veszed és csak te mész vele így millió km-t is kitud bírni simán úgyhogy gyári adatokat fog mutatni. :)
2017. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!