Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó márkát tanácsoltok...

Milyen autó márkát tanácsoltok? Ami erős, megbízható és nem arany alkatrészből van össze rakva. Dízel és vegyes közlekedésre.

Figyelt kérdés

2017. júl. 26. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mondj még kritériumokat, mert amit eddig elmondtál, olyan nem létezik.

Ami erős és megbízható, ahhoz drága lesz az alkatrész. Amihez olcsó az alkatrész, az általában megbízhatatlan.

Amihez olcsó az alkatrész és megbízható, az nem erős.

Mit jelent a vegyes közlekedés? Hány kilométert mennél egy évben?

2017. júl. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Átlag embernek 140 ló is erős már. Sőt. Halálfélelem.
2017. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Párom szerint 140 LE semmi 😊ès én sem vagyok szívbajos ,mennyit mennénk vele azt nem tudom megmondani előre... De Köszi a választ
2017. júl. 26. 18:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Skoda. :-) Én imádom. Csak azt nem értem a 140 LE miért ne lenne bőven erős, amikor mindenkire ugyanazok a kressz szabályok vonatkoznak, azaz ő is csak 130-al mehet autópályán, azt meg a 107 LE is bőven (nem erőlködve) tudja.
2017. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz...

megbízható autókat úgy 2001 óta nem gyártanak (ezt egy bármely autószervizelő megmondja ha kicsit is ért a dolgokhoz)

2010 óta pedig kifejezetten rövid élettartamú és megbízhatatlan autókat gyártanak...

2017. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2017. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Általában az 1t/100ló arányt érdemes megragadni, fölé "felesleges", alá ha nem kell ne.

Átlag autók 1300-1400 kilósak (kombi vagy egyterű), szóval kell az a 140 ló. Persze elviszi 70 is, nem arról van szó.


Ekkora teljesítményt dízelben a 2 literesek tudnak. Vagy pár 1.6-os az újabbakból.


Olyan autó már nincs ami nem arany alkatrészekből van összerakva, dízel főleg, jó pár éve meg már a benzinesek is. Autót úgy kell venni, hogy mindig legyen legalább 200 rongy félretéve csak autó szervizre és ezzel még finomat mondtam. Már nem Ladák vannak, hogy a jóska megüti kalapáccsal és továbbmegy hónapokig.

2017. júl. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy mondanám, hogy az autó értékének negyede álljon rendelkezésre javításokra meg egyebekre. Én is így vettem használt autót, nem költöttem rá mondjuk az árának a negyedét, mert szerencsére nem volt baja, de kicseréltettem mindent, amit kellett, kapott új gumikat, gyári szőnyegeket, csomagtértálcát, stb, amire általában már sajnálják a pénzt az emberek, pedig ezek is hozzátesznek ahhoz, hogy örömmel használd az autódat.
2017. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, gondolom fiatal lány vagy olyan baráttal, aki nagy tapasztalattal rendelkező, sportos sofőr egy BMW-vel, vagy Audival. Kérdezted őt is, milyen autót vegyél?

140 lóerő mondjuk bőven sok is lehet, attól függ, mire kell. Árat, kort nem írtál, így nehéz bármit is mondani. Mert ha 800 ezerért vennél, az is más, meg ha 5 millióért, az is.

2017. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

csak megsúgom, hogy dieselnél inkább a nyomatékot kellene nézni nem a lóerőt ;)

A kettő nem feltétlen arányos egymással...


míg egy 150 lóerős benzines autó jól megy üresen de ha pl. húznia kell egy másik 1.5 tonnás kocsit akkor szinte meghal


míg egy gyengébb dízel nem meg annyira jól üresen de ugyanúgy megy ha húz egy 1.5 tonnás kocsit..


amikor én húztam a haver kocsiját szervízbe szinte észre sem vettem, hogy van + 1,2 tonna feleslegem :D

2017. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!