Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hengerfejes lehet-e a Felicia,...

Hengerfejes lehet-e a Felicia, ha fogy a víz és forralja az autó, de az olaj nem túrós?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet.
2017. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínű az. Láttam már olyant is, amikor a víz volt túrós, mivel az olaj nagyobb nyomással megy.

De volt olyan is amikor a pakolás volt a szélső és középső hengerek közt kicsit átégve, akkor nem ment az autó csak 200 helyett 170-et, nem is gondoltuk hogy hengerfejprobléma lenne.

Meg láttam olyant is amikor gőzt okádott a kipufogón, és elkezdett dadogni.


Szóval mindig kicsit más.

2017. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Felicián, ha hengerfejes az olajbeöntő fedele túrós szok lenni?
2017. aug. 7. 16:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem autófüggö, hanem hogy hol ereszt át.

Olyant is láttam, amikor kicsit szappanos volt az olajbetöltönél, és nem volt hengerfejes, hanem némi kondenzvíz csapódott ki. Bár ilyenkor elig lehet észrevenni.

2017. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!