Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha tehetnétek Corvette-t vagy...

Ha tehetnétek Corvette-t vagy Mustangot vennétek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Ha tehetnem nem ilyen filléres vackokat vennék,foleg mont mondjuk a mustang!A hazajaban mindkettot par ezer dollarert utanad hajitjak csak nalunk van rettenetesen tularazva meg szénné hypolva mindkét autó!
2017. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Nagy motor, nagy nyomaték, nagy erő, de semmi extra, vagy különlegesség. Átlag futőmű, átlag úttartás, a szokásos középszerű amerikai technika.

Ha tehetném, a legerősebb Tesla S-t venném. (reptéri betonon a 700 lóerős Tesla állva hagyta az 1000 lóerős Mustangot)

2017. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
0%
Dodge Challenger daemon.
2017. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dirtboy ***** válasza:
100%

inkább corvette.


ma 13:26

Azon én is ott voltam,igazából elég hanyagul volt megcsinálva mert p90d velversenyzett ami 762lóerő de csak 700at mondtak,a DF mustang meg nitróval együtt 1030lóerő de az meg be sem volt kotve.

nélküle 700lókorül van a mustang,de nitróval sem bírt volna hiszen sehogy sem bírt megtapadni,nem volt esélye.

a tesla nagyon tapad,2,2tonna.

én ki is próbáltam a teslát a másik tourde france-on,nagyon stabilan gyorsul,semmi tapadás vesztés,csak megy mint az álom.

3,3s a 0-100. a legerősebb model s pedig p100d egyik verziója ami 2,23s a 0-100. tényleg elgondolkodtatóak azért hogy mit kapunk relatíve kevés pénzért hiszen a 100millás benzines supersportkocsikat állva hagyja.

2017. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Corvette.
2017. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!