Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok MAX...

Slash1xhun kérdése:

Milyen autót ajánlanátok MAX 420e. Forintig?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már kinéztem pár autót, akad köztük G Astra, Honda Civic, Mitsubishi Galant, viszont nem igazán tudom eldönteni, hogy melyik érné meg a legjobban. ABS, légzsák nem lenne hátrány. :)

2017. júl. 28. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Mégis hogy jött ki a max 420 ezer?

Remélen nem azért mert ennyi pénzed van, a vásárlás után még jelentős összegeket kell rövid idő alatt kifizetni.

Ennyiből használható G Astra nincs, legfeljebb F Astrát kapsz.

Tetszik vagy sem ennyiért inkább Suzuki Swiftet érdemes keresni, a többi japánból legfeljebb huszon-éves rozsdás vasakat kapsz, amire költeni kell, motorikusan lehet jók, de a karosszéria rozsdál (ami jellemző az F Astrára is)

2017. júl. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Összesen 420 ezred van? Mert akkor 250-nél drágábban ne nagyon nézz... Átíratás, eredetvizsga, biztosítás, első szerviz...
2017. júl. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az autora szant penz 420e.+vizsga+szerviz. :)
2017. júl. 29. 10:10
 4/7 anonim ***** válasza:

És a +szervízre konkrétan mennyit szánsz?

Mert lehet venni S320-as Mercit is 350k-ért, utána meg 2 milla simán rámehet, lásd Totalcar rulettkerék sorozat.

2017. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat, amennyibol kijon egy vezerlescsere+lakatolas+ egyeb aprobb hiba. 20-30 eves premium auto nem kell, hogy utanna a gatyam is ramenjen. :) Szoval bmw, merci, audi kapasbol kilove. A felsorolt 3 melle erdekelne, tudtok-e hasonlo kaliberu autokat, ebben az arkategoriaban?
2017. júl. 30. 09:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Xsara, Megane?

Tudom-tudom 3F, de ennyiért ABS-el, légzsákkal és esetleg klímával nem elvetendőek.


Ha pedig kisebb kocsi is elég, akkor fullos régi Swift.


Lakatolási költség nagyon el tu szállni, ismét lsd. Totalcar Rulettkerék Peugeot 205.


Így ebben az árszegmensben a minél kevesebb rozsda és friss műszaki a két legfontosabb paraméter. ABS, légzsák már nem biztos, hogy belefér, de ki tudja.

2017. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Clio II érdekel? :D

Nagyon megbízható de külföldre költözés miatt meg kell válnom tőle. ABS, légzsák van meg egyéb apróság is akad benne.


Amúgy Astra G 420-ért elég tré lehet, civic nem túl gyakori, galantot meg aztán végképp ritkán lehet látni.

Szerintem egy népszerű kocsit vegyél, amiből sok van mert jobb szervizelni, alkatrészt találni hozzá , na meg ha később eladod akkor vevőt is egyszerűbb találni.

2017. júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!