Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kotyogó hang elölről, amit a...

Kotyogó hang elölről, amit a kormányon is érezni. Mi lehet az?

Figyelt kérdés
Rossz minőségű,pattogós úton ma vettem észre,hogy néha kotyogós hang jön elölről,az út egyenetlenségével egyidőben. A kormányon is kissé lehet érezni. Tudom, sok mindentől lehet ez. Rugók most lettek cserélve, vadiúj, -5 centis ültetőrugókra, tehát hogy az tört volna el, azt kétlem. Viszont lehet köze hozzá? Ha simán kopogna,de a kormányon nem éreznék semmit akkor stab. szilentre gondolnék,de a kormány visszajelzése az megzavart. Válaszokat előre is köszönöm!
2017. júl. 30. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Összekötő gömbfej
2017. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy ilyen cseréje anyagdíjjal,munkadíjjal mekkora összeg lehet egy hármas mondeonál?Csak azért kérdem,mert hó vége van,pénz annyira nincs,tehát ha nem olyan sürgős,vagy nem teszek vele nagyobb kárt,ha halogatom,akkor megvárnám fizut. Annyit látok,hogy a gömbfej átlagba 5-8 ezer forint,nem olyan nagy tétel. Cseréje szopatós nagyon?
2017. júl. 30. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
A cseréje kb. 25 perc otthon az udvaron, de aztán vidd el futóműveshez beállítani.
2017. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: én egyszer amikor első rugókat cseréltem nem húztam meg rendesen a lengéscsillapító felső anyáját, és akkor nekem is kopogott az eleje.
2017. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az is lehetséges,mert a szerelő,aki csinálta nagyon sokat szopott vele. Holnap ránézek,hátha. Köszi a tippet!
2017. júl. 30. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is őppen ilyen hang van az autómban, most a napokban vettem észre. Én valamelyik szilentre, kutyacsontra, stabilizátor karra gondolok, de még én sem láttam az autómat alulról.... Hamarosan nekiesek!
2017. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!