Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AM6 Enduro gumik aszfalton?

AM6 Enduro gumik aszfalton?

Figyelt kérdés

Már alapból a környékünk miatt, nagyon rossz supermoto gumikkal járkálni csak a szomszéd utcáig is, a egy apró pillanatra nem figyelek egyből ellep a homok. AM6-os 50ccm motorom van, és elég vegyes a felhasználása, gyakran megyek közúton is, de elég gyakran tévedek földútra. Nagyon nem akarnám állandóan cserélgetni a kerekeket (ha esetleg lenne 2 kerékszettem), mert az már alapból egy bökkenő, hogy nincs középsztenderem.

Ismertek olyan gumi típust/márkát ami elmegy közúton, de bírja az könnyebb terepet?


Illetve néztem, és az eladó ajánlása szerint a Dunlop Trailmax gumik, egy ilyen feladatra tökéletesek.


Milyen enduro gumik mennek el jól aszfalton? Dunlop Trailmax véleméy?



2017. júl. 30. 16:22
 1/2 dfhashduslh válasza:
Heidenau k60 scout,Continental tkc 80,Michelin anakee 2,Michlen anakee wild,Pirelli scorpion rally
2017. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%
Én is Heidenau K60-at ajánlom. Illetve, derbit ne AM6-hoz sorold, ez sértés. :D
2017. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!