Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Visszasírjátok az időt amikor...

Visszasírjátok az időt amikor a F1 még király kategória volt?

Figyelt kérdés

Amikor még versenyautó és nem pörgős 4 ütemű kapáló hangjuk volt?

Amikor még csata az csata volt?

Amikor még nem annyi volt a csata ,hogy DRS-KERS kombóval a jóval lassabb lelépte a leggyorsabbat is?

Amikor még Schumi,Heitfeld,Coultard,Webber és a nagy kutyák vezettek?

Én igen.


2017. aug. 1. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, sőt még korábban, Senna, Berger, Prost, Mansell, azok voltak az idők.


Ha rajtam múlna, teljesen átszervezném az egészet, felére redukálnám az elektronikát, legyen újra manuális váltó, 1500 lóerős motorokat engednék, nagyobb mozgásteret engednék a konstruktőröknek, had szóljanak a motorok akár 20 ezres fordulaton.

2017. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Én nem. Ugyanis a világ rohanva fejlődik.

Amúgy néhány nagy magyart illene említeni...Például Kesjár Csabát.. (is)


ha olyan autója lett volna Laudának, mint a mostani mercik, (vagy bármelyik), akkor nem így nézne ki, mint láthatjuk..

Talán Kesjár sem halt volna meg.

2017. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Régi szép idők,mikor beért Schumaher elszívtam egy cigit és beért a második.:)
2017. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, most is van ugyanolyan jó, mint régen. Csak a hanggal van a gond, amúgy az autók nagyon gyorsak, pilóták jók, csata és izgalom van.
2017. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ami a Forma 1-ben érdekes vagy látványos, az úgyis benne lesz a hiradóban / felkerül a youtube-ra.
2017. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Heidfeld, Coulthard és Webber soha nem volt nagykutya. És nem 2000-től kezdődik az F1 időszámítása, szerintem a csúcs az 1970-1980-as évek voltak, bár még az 1990-es évek első felét is ide vehetjük. Egyébként ha korai cikkeket olvasol, nem volt olyan évtized, amikor ne temették volna az F1-et valamiért. Mindig megvoltak a sport problémái, csak a múlt szépítő hatása itt is dolgozik.
2017. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Idézek: „Egyik héten versenyeztünk, másik héten temettünk. Aztán jött a verseny, majd megint temettünk.” Hát ezt a korszakott semmiképpen sem.
2017. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hivatalosan még mondig az. A világon semmilyen más földi autóba nem észlelsz 5-6-7 G erőt. 0-200ra bő 4mp alatt van meg, és sokkal hatékonyabbak ezek a motorok, a fékereje pedig többszöröse a többi autójénak. Ami rosszabb lett, hogy az autók nagyon nehezek, eltűnt a hang, amiből egy tudatlan rájött , hogy micsoda gépek ezek, és a spórolás, környezetvédelem árt a motoroknak. A mostani Hamiltonbol Alonsobol lesznek a nagykutyák egyszer
2017. aug. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne mondja már valaki, hogy Vettel, Hamilton, Alonso, de akár Ricciardo, Raikonnen, akár Rosberg, vagy újabban Verstappen nem elég nagykutyák...

Régen sem voltak érdekesebbek semmivel sem a futamok, sőt... Az F1 alapból eléggé unalmas sport külsőleg szemlélve, ahol néha-néha történik valami nagyon érdekes, és kb ennyi. Régen is így volt.

2017. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg a F1 sosem volt király vagy Király kategória. De régebben valóban kicsit mintha több csata lett volna. De az F1 unalmas, úgy ahogy van.
2017. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!